Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach(Niepublliczna)

palceholder

25-734 Kielce

ul. Jagiellońska 109 A

tel.:

41 345 13 13;
41 345 52 56;
41 366 93 93

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Daniel
  Prawo

  Studiuje prawo i trzeba dość dużo zakuwać, ale myślę że to standard na takim kierunku. Zaliczenie egzaminów i ćwiczeń jest bardzo ciężkie, lepiej od razu przygotować się że będą poprawki. Z drugiej jednak strony świadczy to też o poziomie szkoły, od studentów wymaga się wiedzy i umiejętności a nie daje papierek za płacenie czesnego. Uczelnia jest dobra dla ambitnych osób, które chcą się czegoś nauczyć, zdobyć wiedzę potrzebną do przyszłego zawodu i poniekąd też nawiązać dobre kontakty.

  18-01-2018
 • Oskar
  Informatyka

  Szkoła prywatna jak każda inna, ale ma rozsądne stawki i jest wygodna dla studentów. Dyplom może nie jest tak prestiżowy jak z państwowych uczelni ale pozwala na zdobycie dobrej pracy na poziomie. Już w trakcie studiów można zdobyć pewne doświadczenie zawodowe, plany ułożone korzystnie dla osób pracujących.

  18-01-2018
 • Marcin
  Prawo

  Gorąco polecam, jest to jedna z najlepszych uczelni w Kielcach. Potwierdza to chociażby duża liczba kandydatów na informatykę, prawo czy dziennikarstwo. Dobra kadra, sale porządnie przygotowane i wyposażone. Dobre posunięcie ze strony szkoły to organizowanie bezpłatnych kursów dla studentów, które dają dodatkowe uprawnienia.

  18-01-2018