APEIRON Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego (WSBiI) - Wydział Zamiejscowy w Katowicach

40-093 Katowice

ul. Słowackiego 41, I piętro

tel.:

32 205 13 25, 534 082 592

ikonka email do uczelni

rekrutacja.katowice@apeiron.edu.pl

Studia dyplomowe
Bezpieczeństwo wewnętrzne

Opis Uczelni

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” – Wydział Zamiejscowy w Katowicach to niepubliczna wyższa szkołą zawodowa, powstała w 2005r. w Krakowie. Inicjatorem powstania wyższej uczelni oferującej kierunki związane z bezpieczeństwem, był jej rektor Juliusz Piwowarski. Wieloletnie doświadczenie dr hab. Juliusza Piwowarskiego związane ze szkoleniem jednostek terrorystycznych oraz mistrzostwo świata w karate i fascynacja filozofią dalekiego wschodu, pozwoliły zorganizować innowacyjne metody szkoleniowe i dydaktyczne na oferowanych przez uczelnię kierunkach.

Duże zainteresowanie wśród studentów i wyspecjalizowana kadra sprawiły, że Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron”, pozwoliły szybko poszerzyć ofertę edukacyjną i otworzyć Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu i Katowicach. Katowicki Wydział Zamiejscowy uczelni, oferuje swoim studentom 4 specjalności na kierunku związanym z bezpieczeństwem wewnętrznym, na studiach I-ego stopnia z tytułem licencjata.
Doskonale przygotowane zajęcia pozwolą studentom pozyskać niezbędną wiedzę merytoryczną, ale przede wszystkim poznają praktyczne aspekty studiowanych kierunków, podczas zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Uczelnia prowadzi również liczne kursy i szkolenia związane z ochroną osób i obiektów oraz taktyki służb mundurowych.


 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Bezpieczeństwo wewnętrzne 1650 1550

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Uczelnia Nauk Społecznych 2014
Film promocyjny Akademii Sztuki Wojennej #poznajmysię
UMCS, poznaj nas na nowo - film z drona

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni śląskie