Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” w Wyższej Szkole Techniczej w Katowicach

Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” w Wyższej Szkole Techniczej w KatowicachPromocja „NA OSTATNI DZWONEK” skierowana jest do kandydatów zapisujących się na studia
na rok akademicki 2017/2018
i dotyczy skorzystania z ulg (od 350 zł do 700 zł) w opłacie rekrutacyjnej oraz semestralnej:


  • Kierunki: architektura, architektura wnętrz. Podstawowa opłata rekrutacyjna, która wynosi 500 zł w okresie promocji „NA OSTATNI DZWONEK”, będzie wynosiła 1 zł.
  • Kierunki: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, wzornictwo, grafika oraz informatyka. Podstawowa opłata rekrutacyjna, która wynosi 150 zł w okresie promocji „NA OSTATNI DZWONEK”, będzie wynosiła 1 zł.
  • Na każdym kierunku studiów jednorazowa opłata semestralna w pierwszym semestrze obniżona jest o 201 zł.
  • Na każdym kierunku studiów, w przypadku płatności ratalnej, obniżka 201 zł dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów. Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie 01.09.2017 – 16.09.2017 roku. Promocja skierowana jest również do tegorocznych maturzystów, którzy nie otrzymali jeszcze świadectwa maturalnego a chcą zapisać się na studia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Osoby te zobowiązane są złożyć wszystkie dokumenty za wyjątkiem świadectwa dojrzałości wraz z oświadczeniem o dostarczeniu brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie. Promocja „NA OSTATNI DZWONEK” obejmuje osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów: pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które miały już status studenta WST. Decyzją Władz Uczelni termin promocji może ulec zmianie, zostać wydłużony lub przedterminowo zakończony. Promocja nie dotyczy studiów drugiego stopnia i studiów podyplomowych oraz nie łączy się z pozostałymi promocjami Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

  • Data publikacji: 06.09.2017
    ikonka kierunki studiów

    Dodatkowe informacje o studiach - Katowice