Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Ferie z modą!Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać oferujemy intensywny kurs projektowania mody, prowadzony na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Podczas zajęć kursanci posługują się materiałami potrzebnymi do organizacji zajęć:
- narzędzia rysunkowe: blok rysunkowy, kredki, ołówki, farby, kolorowa bibuła, próbki materiałów, klej.
– narzędzia konstrukcyjne: manekiny, materiały odzieżowe, szpilki, nożyczki, papier szary, pergamin, ołówki, linijki, metr krawiecki.

Każdy uczestnik otrzymuje komplet autorsko wykonanych prac rysunkowych.

Koszt: 600 zł / 20 godzin
Zgłoszenia do 4 lutego Zapisy
Więcej informacji

SPĘDŹ FERIE KREATYWNIE – WYBIERZ FERIE Z RYSUNKIEMWszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać oferujemy intensywny kurs nauki rysunku w WST.

KURS RYSUNKU * POZIOM PODSTAWOWY adresowany jest do wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem. W trakcie zajęć uczestnicy poznają zasady perspektywy, kompozycji, stosowania światłocienia oraz studium martwej natury.

Kurs kierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem, designem, architekturą oraz grafiką i przeznaczony jest do osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem, jak również do osób posiadających już podstawowe umiejętności, które chciałaby je jeszcze „podszlifować” pod okiem fachowca.

GWARANTUJEMY PROFESJONALNE ZAJĘCIA W PRACOWNIACH WYŻSZEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ W KATOWICACH, PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

ZAPEWNIAMY BRYSTOL, OŁÓWKI I MIŁĄ ATMOSFERĘ :-)


Koszt: 600 zł / 20 godzin
ZAPISY DO 4 LUTEGO
Ferie z rysunkiem na FB

Data publikacji: 01.02.2019
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły