Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Akademia Śląska ogłasza rekrutację na semestr letni 2023/2024!

Akademia Śląska ogłasza rekrutację na semestr letni 2023/2024!Akademia Śląska ogłasza rekrutację na semestr letni 2023/2024! 

Jeśli marzysz o rozwinięciu swoich pasji, zdobyciu nowych umiejętności i odkryciu fascynujących obszarów wiedzy, to jest właśnie moment, aby dołączyć do naszej akademickiej społeczności.

Rekrutacja elektroniczna rozpoczyna się 18 grudnia 2023 r.

Wydział Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu zaprasza na Kierunek Lekarski (prowadzony w języku polskim i angielskim), Pielęgniarstwo oraz Ratownictwo Medyczne.

Oferta Wydziału Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Katowicach obejmuje: Architekturę, Architekturę Wnętrz, Budownictwo, Mechatronikę, Informatykę, Grafikę, Wzornictwo oraz NOWOŚĆ na Akademii Śląskiej - Zarządzanie

Studia z zakresu zarządzania dostarczają praktycznej wiedzy i umiejętności potrzebnych w biznesie, sektorze publicznym i społecznym. Program umożliwia budowanie relacji z doświadczonymi ekspertami, wspierając rozwój nowoczesnych metod zarządzania. Zarządzanie to nie tylko przygotowanie do kariery menadżerskiej, ale także rozwój kompetencji, otwierający drogę do samozatrudnienia lub prowadzenia startupu.

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji AŚ, tel. 885 515 167; 32 60 72 440
e-mail: rekrutacja@akademiaslaska.pl 

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do naszej społeczności, gdzie pasja spotyka się z wiedzą, a przyszłość zaczyna się teraz.


Data publikacji: 06.12.2023
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Katowice