Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Jastrzębie-Zdrój). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Anka02
  Psychologia społeczna

  Polecam WSB w Jastrzębiu. Dobra uczelnia, wyrozumiali wykładowcy. Przedmioty ciekawe, sporo się nauczyłam. Duży plus, to lokalizacja. Poziom wykładów naprawdę dobry. Zachęcam znajomych, nawet własną siostrę namawiam, a to chyba najlepsza recenzja. Panie w dziekanacie bardzo pomocne, plan ułożony tak, że studiowanie nie przeszkadza mi w pracy. Mój chłopak chce tam studiować bezpieczeństwo, bo chce pracować w policji.

  06-03-2023
 • Róża2509
  Psychologia

  W pełni polecam. Miałam problem losowy dotyczący studiowania, ale kadra okazał a się wyrozumiala i w dziekanacie otrzymałam pomoc. Doceniam to bardzo, więc wystawiam pozytywa. Dzieki tej pomocy nie zostały mi naliczone dodatkowe opłaty za studiowanie. A poza tym reszta rzeczy tez generalnie jest ok, jakieś niewielkie niedociagnięcia organizacyjne można wybaczyć. Czesne jest bardzo przystępne.

  27-02-2023
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)


 • Katarzyna O.
  Psychologia

  O WSB można powiedzieć wiele, zarówno dobrego jak i złego. Myślę, że najważniejszą kwestią na, którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze studiów są zawsze własne możliwości i poziom nauczania danej uczelni. Tutaj muszę przyznać, że na wsb się nie zawiodłam. Wszystkie zagadnienia przedstawione konkretnie, materiały i zakres przedstawiony w pełni. Wiele tutaj zależy od wykładowców. Uważam, że ocena 4/5 gwiazdek jest uczciwa, bo niektóre elementy głównie organizacyjne można by poprawić.

  09-02-2022