Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie (Publiczna)

palceholder

Głogów

ul. Piotra Skargi 5, 67-200 Głogów

tel.:

76 835 35 66

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Paula
  Pedagogika

  Jako studentka pedagogiki czuję, że uczelnia oferuje dobre możliwości rozwoju, mimo że jestem tu dopiero od roku i wciąż mam wiele do odkrycia. Każda uczelnia ma swoje plusy i minusy, ale ogólnie jestem zadowolony. Wykładowcy są otwarci i chętni do pomocy, co tworzy atmosferę współpracy i wsparcia. Można liczyć na ich pomoc zarówno w kwestiach naukowych, jak i wszelkich problemów związanych z uczelnią. Relacje między studentami są przyjazne, co dodatkowo ułatwia naukę i sprawia, że czas spędzony na uczelni jest przyjemniejszy.

  18-03-2024
 • Baska
  Automatyka i robotyka

  Studiowanie wymaga poświęcenia sporo czasu, choć niekoniecznie musi wiązać się z gromadzeniem książek. Głównie skupiamy się na rozwiązywaniu zadań i trenowaniu umiejętności matematycznych. Nasz rocznik wyjątkowo dobrze współpracował, dzieliliśmy się materiałami i wszelkimi ciekawymi znaleziskami. Nie mogę zagwarantować, że każdy rocznik będzie tak samo wspierający, ale moje doświadczenie było pozytywne. Jestem zadowolona z wyboru uczelni i kierunku, choć radzę każdemu, aby solidnie się przyłożył do nauki.

  28-02-2024
 • Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (UE)


 • Tomek
  Finanse i rachunkowość

  Pierwszy rok to przede wszystkim ogólne przedmioty jak matematyka, finanse, rachunkowość czy zarządzanie, głównie na poziomie podstawowym. W kolejnych latach materiał staje się bardziej zaawansowany. Generalnie uczelnia jest świetna, ludzie tutaj też. Nauka jest intensywna, ale warto. Minusem jest kontakt z niektórymi wykładowcami - czasami trudno uzyskać od nich odpowiedź na maila czy informacje o ocenach, nawet po wielokrotnym kontakcie.

  08-02-2024