Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)Architektura Wnętrz
Dietetyka
Kosmetologia (licencjackie)
Kosmetologia (magisterskie)

Opis Uczelni

BIELSKA WYŻSZA SZKOŁA (BWS) IM. JÓZEFA TYSZKIEWICZA

Bielska Wyższa Szkoła im Józefa Tyszkiewicza jest niepubliczną uczelnią wyższą założoną w 1992 roku. Od początku istnienia uczelnia kładła nacisk na kształcenie nowoczesne, efektywne i dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia na takich kierunkach, jak kosmetologia, zarządzanie oraz architektura wnętrz.

Dużym atutem kształcenia na uczelni jest kameralna atmosfera, niewielkie grupy, dzięki czemu nauka jest zdecydowanie bardziej efektywna. Studenci kształcą się pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców akademickich, a także specjalistów praktyków. Mają do dyspozycji rozbudowaną bazę dydaktyczną, a także świetnie wyposażone pracownie.

Programy kształcenia na wszystkich kierunkach są stale modyfikowane i dopasowywane do zmieniających się realiów rynku pracy. Studenci mogą mieć pewność, że kształcą się w takich kierunkach, po których jest faktyczne zapotrzebowanie na rynku pracy. Uczelnia umożliwia nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również rozwijanie pasji i zainteresowań na wielu dodatkowych zajęciach organizowanych we współpracy z innymi ośrodkami.

 

Misja Uczelni

Bielska Wyższa Szkoła (BWS) im. Józefa Tyszkiewicza zlokalizowana jest w malowniczym Bielsko-Biała, prawdziwym centrum edukacji, nauki i kultury na południu Polski. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się uczelni w regionie, która stawia na jakość kształcenia i indywidualny rozwój studenta.

Misją BWS jest dostarczanie najwyższej jakości programów edukacyjnych, które łączą teorię z praktyką, a przy tym są odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się świata. Uczelnia dba o rozwój kompetencji społecznych i interpersonalnych swoich studentów, przygotowując ich do efektywnego działania na rynku pracy.

Kolejnym ważnym elementem misji jest promowanie nauki i rozwijanie badań naukowych. BWS angażuje się w szeroko rozumianą innowacyjność, wspierając projekty naukowe i badawcze, a także kooperując z lokalnym przemysłem i biznesem. Uczelnia aktywnie tworzy i propaguje wartości, w tym szczególnie szacunek do nauki, prawdy i ludzi.

BWS to idealne miejsce dla tych, którzy pragną kształcić się na uczelni, która łączy teorię z praktyką oraz oferuje elastyczną ścieżkę edukacyjną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb studenta.

 

Studia podyplomowe

Sytuowana w malowniczym Bielsku-Białej, Bielska Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza (BWS) to respektowana instytucja, oferująca bogatą gamę kierunków studiów podyplomowych dostosowanych do potrzeb współczesnego rynku pracy.

Studia podyplomowe, oferowane przez BWS, zapewniają możliwość specjalizacji w wybranym obszarze. Są one skierowane dla osób posiadających tytuł licencjata, inżyniera lub magistra, poszukujących ugruntowania wiedzy lub poszerzenia kwalifikacji. Wysoki poziom nauczania i doświadczenie kadry dydaktycznej gwarantują nabywanie praktycznych umiejętności.

Lista oferowanych kierunków jest imponująca. Na BWS można rozwijać się w obszarach takich jak

  • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi,
  • Psychologia w Biznesie,
  • Pedagogika Specjalna,
  • Koordynacja w Ochronie Zdrowia.
Szeroki wybór daje możliwość dopasowania kierunku do indywidualnych preferencji i planów zawodowych.

W BWS najważniejsi są studenci, dlatego uczelnia prowadzi elastyczną politykę rekrutacyjną, umożliwiając studia niestacjonarne i zaoczne, a także oferuje studia online. Tak szerokie spektrum możliwości w jednym miejscu to rzadko spotykany atut.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Bielska Wyższa Szkoła (BWS) im. Józefa Tyszkiewicza jest prężnie rozwijającą się uczelnią z siedzibą w Bielsko-Białej. BWS istnieje od 1997 roku i od tego czasu konsekwentnie buduje swoją markę na rynku edukacyjnym, oferując wysokiej jakości studia na wielu popularnych kierunkach.

Najbliżej BWS, podobne kierunki studiów oferują następujące uczelnie. Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Bielsku-Białej oferuje studia na kierunkach technicznych i ekonomicznych, a jej filozofia edukacyjna jest bliska temu, co reprezentuje BWS. Studentów przyciągają nowoczesne laboratoria oraz współpraca ze środowiskiem biznesowym.

Następnie mamy Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, który podobnie jak BWS, oferuje studia na kierunkach humanistycznych, przyrodniczych i technicznych. Ten uniwersytet cechuje wysoki poziom nauki oraz ciekawa oferta studiów podyplomowych.

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsko-Białej to kolejna uczelnia, która oferuje podobne kierunki studiów. ATH słynie z wysokiego poziomu kształcenia, a studenci mogą korzystać z szerokiego programu wymiany międzynarodowej oraz staży i praktyk w przemyśle.

Wszystkie te uczelnie, podobnie jak BWS, stawiają na praktyczne przygotowanie studentów do zawodu, łącząc naukę z praktyką i oferując wszelkie wsparcie w procesie edukacyjnym.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Kosmetologia (licencjackie)33952905
Architektura Wnętrz48053395
Kosmetologia (magisterskie)3495
Dietetyka2400

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Dni Otwarte - Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach
Królestwo krystalizacja - PŚ
Politechnika Rzeszowska - Rekrutacja 2020/2021