Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)Architektura Wnętrz
Dietetyka
Kosmetologia (licencjackie)
Kosmetologia (magisterskie)

Opis Uczelni

Bielska Wyższa Szkoła im Józefa Tyszkiewicza jest niepubliczną uczelnią wyższą założoną w 1992 roku. Od początku istnienia uczelnia kładła nacisk na kształcenie nowoczesne, efektywne i dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Uczelnia prowadzi studia pierwszego stopnia na takich kierunkach, jak kosmetologia, zarządzanie oraz architektura wnętrz.

Dużym atutem kształcenia na uczelni jest kameralna atmosfera, niewielkie grupy, dzięki czemu nauka jest zdecydowanie bardziej efektywna. Studenci kształcą się pod okiem wykwalifikowanej kadry wykładowców akademickich, a także specjalistów praktyków. Mają do dyspozycji rozbudowaną bazę dydaktyczną, a także świetnie wyposażone pracownie.

Programy kształcenia na wszystkich kierunkach są stale modyfikowane i dopasowywane do zmieniających się realiów rynku pracy. Studenci mogą mieć pewność, że kształcą się w takich kierunkach, po których jest faktyczne zapotrzebowanie na rynku pracy. Uczelnia umożliwia nie tylko zdobywanie wiedzy, ale również rozwijanie pasji i zainteresowań na wielu dodatkowych zajęciach organizowanych we współpracy z innymi ośrodkami.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Kosmetologia (licencjackie)33952905
Architektura Wnętrz48053395
Kosmetologia (magisterskie)3495
Dietetyka2400

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Dni Otwarte - Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach
Królestwo krystalizacja - PŚ
Politechnika Rzeszowska - Rekrutacja 2020/2021

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni śląskie