Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Transport na Politechnice Bydgoskiej – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Transport na Politechnice Bydgoskiej – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku transport na PBS na rok 2023/2024


Jeżeli rozważasz aplikowanie na kierunek transport, to cenne informacje znajdziesz na stronie zasady rekrutacji PBS. Zmieniające się zasady naboru na uczelnię powodują, że warto sprawdzić jej oficjalną stronę internetową. Daje ona możliwość łatwego poznania warunków przyjmowania na kierunek i wszystkich aktualności związanych z naborem.

Lista kandydatów sporządzona jest na podstawie wyników egzaminu maturalnego.

 

logopolitechnikaPB
logistykalaptop
 

Studia na kierunku transport na PBS w Bydgoszczy

 

Forma studiów: niestacjonarne

Poziom studiów: studia I-ego stopnia

Czas trwania: 4 lata


Politechnika Bydgoska stawia kandydatom jasne zasady zdobywania punktów rekrutacyjnych. Brane pod uwagę są dwa przedmioty obowiązkowe: język obcy i matematyka oraz jeden przedmiot dodatkowy z poziomu rozszerzonego, który można wybrać spośród matematyki, fizyki lub chemii.


Opinie o Politechnice Bydgoskiej


Serwis Politechnika Bydgoska – opinie to miejsce, w którym znajdziesz informacje na temat uczelni i prowadzonego przez nią programu nauczania. Udzielają się na nim studenci i absolwenci uczelni, którzy swoją dobrą radą pomogą w wyborze jak najlepszej uczelni, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale i atmosfery, jaka panuje w danej placówce.

logistykpudła
salalogistyka
 

Opis studiów na kierunku transport na Politechnice Bydgoskiej


Kierunek transport oferuje swoim studentom aż pięć zróżnicowanych specjalności, spośród których każdy zainteresowany tematem odnajdzie swoją preferowaną dziedzinę. Możesz wybrać klasyczną logistykę, ale i postawić na inżynierię ruchu drogowego czy organizację transportu! Tak szeroki wachlarz możliwości ułatwia dostosowanie się pod przyszłe wymogi rynku pracy.

W ramach studiów zagwarantowane jest nauczenie obsługi nowoczesnych narzędzi informatycznych obecnie wykorzystywanych w transporcie. Gwarantuje to kompleksowe przygotowanie do pracy w logistyce i umiejętność sprawnego zarządzania wszystkimi procesami transportowymi. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej znajdziesz na oficjalnej stronie kierunku.

salawykladowaPB
kiermaszPB
 

Program studiów/czego się nauczysz?

 


Wiedza absolwentów Politechniki Bydgoskiej na specjalności logistyka obejmuje standardowo zarządzanie przedsiębiorstwami transportowymi. Absolwenci są doskonale obeznani w tematyce transportu i wszystkim, co z nim jest związane, w tym z prawidłową eksploatacją środków transportu, co jest niezwykle cenione w tym sektorze. Ponadto studia przygotowują swoich podpiecznych do zarządzania zasobami ludzkimi z myślą o ich przyszłych stanowiskach kierowniczych

Cały program studiów dostępny jest na stronie Program studiów na kierunku Logistyka na Wydziale Transportu Politechniki Bydgoskiej

 

A może to też zwróci twoją uwagę?

Informacje o kierunku Logistyka na 5 uczelniach w Bydgoszczy

Informacje o kierunku Transport na 5 uczelniach w Bydgoszczy


Data publikacji: 30.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w Bydgoszczy

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w innych miastach