Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku

Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa (WSTiH) w Gdańsku Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia godna polecenia. Rozkład zajęć jest na tyle fajny, ze zaczęłam pracowac będąc na II semestrze. Teraz jestem na I roku magistratury i już od 2 lat pracuje na etacie studiując dziennie. Większa cześć profesorów to są kierownicy i dyrektorzy hoteli, którzy nie tylko przekazują wiedzę teoretyczna lecz dziela się ze studentami swoim doświadczeniem i swoją pasją, którą jest hotelarstwo.

  Liza
  Hotelarstwo i gastronomia
  23-04-2018
 • Jestem na 1 roku i ogólnie szkoła jest mega... Bardzo polecam a mam porównanie z innymi studiami... bo wcześniej studiowałem na innej uczelni W szkole jest obowiązek praktyk 2 tyg w hotelu... co jest naprawdę mega... Ogólnie znaleźć pracę nie jest trudno po szkole jak i w trakcie.. wiadomo kto chce ten zawsze znajdzie ;)Ja po prostu uwielbiam tą uczelnię i oczywiście.. bardzo polecam!

  Łukasz
  Hotelarstwo i gastronomia
  12-04-2018
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły