Uczelnie facebook Uczelnie, studia I i II stopnia - Zbigniew Zamachowski wystąpił dla absolwentów WSB w Dąbrowie Górniczej

Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Zbigniew Zamachowski wystąpił dla absolwentów WSB w Dąbrowie Górniczej

wsb.edu.pl


Zgodnie z tradycją Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej absolwenci studiów podyplomowych spotkali się podczas uroczystej gali, by odebrać z rąk promotorów i władz uczelni dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody. Wydarzenie uświetnił recital Zbigniewa Zamachowskiego.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci instytucji użyteczności publicznej i praktyki biznesowej, członkowie Rady Ekspertów WSB oraz rodziny i przyjaciele absolwentów.

- Dzisiejsza uroczystość to dla nas chwila szczególna. Z jednej strony radosna, z drugiej nieco smutna. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że kolejna grupa studentów naszej Uczelni ukończyła kształcenie. Z drugiej strony jest to chwila pożegnania. Wiemy jednak, że wielu z Państwa w kolejnym semestrze spotkamy na kolejnych kierunkach, a także dalszych szczeblach rozwoju naukowego - mówiła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor WSB, otwierając uroczystość.

Uczelnia stwarza takie możliwości m.in. w ramach seminariów doktorskich, kształcąc doktorów nauk ekonomicznych. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest także 7. uczelnią niepubliczną w Polsce, której przyznano uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego, w tym 3, której nadano uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych. Uzyskanie pełni praw akademickich jest dla Uczelni ogromnym sukcesem naukowym potwierdzającym, że Wydział Nauk Stosowanych WSB gwarantuje odpowiedni poziom merytoryczny upoważniający do prowadzenia studiów III stopnia (doktoranckich), przeprowadzania przewodów habilitacyjnych, prowadzenia postępowań o nadanie tytułu naukowego profesora.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oferuje ponad 100 kierunków studiów podyplomowych m.in. dla kadry menedżerskiej, oświatowej, ekspertów z zakresu administrowania danymi osobowymi, specjalistów z obszaru bezpieczeństwa, coachów i handlowców.

Wybierz kierunek dla siebie: rekrutacja.wsb.edu.pl/studia-podyplomowe

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Data publikacji: 03.04.2017

kierunki studiów – artykuły

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Zamknij