Galeria dolnośląskie
Galeria dolnośląskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia we Wrocławiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Błażej
  Psychologia

  Pierwszy rok to mix zajęć od socjologii po psychologię, z dobrze utrzymanym poziomem. Wymagające, ale z dobrą organizacją jest czas i na odpoczynek. Wykładowcy różnią się podejściem; niektórzy wspierają zrozumienie materiału, inni oczekują samodzielnej nauki. Ogólnie przedmiot ciężki więc trzeba duzo poświęcić wolnego czasu żeby przysiąść do materiału ale ogolnie ok

  09-05-2024
 • Kacper
  Administracja

  Najwięcej nauki jest tuż przed sesją; w ciągu semestru wszystko zależy od tego, czy prowadzący decydują się na kolokwia. W moim przypadku, skupiłem się głównie na nauce przed sesją, maratonem dzień i noc. Jak to na studiach, niektórzy mniej się starają, ale i tak przechodzą, choć z poprawkami. Co do uczelni, moje zdanie jest raczej pozytywne, mimo że słyszałem różne opinie.

  10-04-2024
 • Hania
  Zarządzanie

  W kwestii jakości kształcenia jest naprawdę w porządku i można wiele nauczyć się na samej uczelni. Wykładowcy chyba tak jak wszędzie bardzo różni. Można spotkać osoby, które są niezwykle pomocne, jak i wykładowców, z którymi ciężej się dogadać. Atmosfera na uczelni i relacje między studentami są naprawdę świetnie. W trakcie studiów poznałam wiele osób, z którymi zaprzyjaźniłam się i myślę, że będziemy mieć kontakt nawet przez wiele lat po studiach. Samą uczelnię również polecam i uważam, ze tworzy bardzo szerokie perspektywy i pozwala zdobyć dużą wiedzę.

  22-01-2024
 • Jolka
  Zarządzanie

  Pierwszy rok na kierunku to o wiele mniej nauki niż w liceum i zdecydowanie więcej czasu wolnego. To doskonały rok do tego, aby zapoznać się z uczelnią i skosztować życia studenckiego. Jedynie sesja wymaga większego zaangażowania w naukę. Wszystkie egzaminy są jednak do zdania i nikt nie stwarza większych problemów. Sami wykładowcy bardzo dobrze tłumaczą materiał i prowadzą zajęcia w interesujący sposób. Atmosfera na uczelni również jest w porządku. Jeżeli chodzi o sam kierunek to myślę, że daje wiele możliwości i perspektyw zatrudnienia w przyszłości, co jest zdecydowanie na plus.

  14-11-2023