Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Wydział Zarządzania (WZ) Uniwersytetu Warszawskiego (Niepublliczna)

palceholder

02-678 Warszawa

ul. Szturmowa 1/3

tel.:

22 55 34 002

Studia dyplomowe - kierunki
Environmental Management-Zarządzanie Środowiskiem II stopnia
Finanse i Rachunkowość
International Business Program II stopnia
Master in Food Systems II stopnia
Zarządzanie Finansami i Rachunkowość I stopnia
Zarządzanie Finansami i Rachunkowość II stopnia
Zarządzanie I stopnia
Zarządzanie II stopnia

Opis Wydziału

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA (WZ) UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO


Pierwszorzędna instytucja edukacyjna, Wydział Zarządzania (WZ) Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowany jest w stolicy Polski, Warszawie. WZ jest znanym i szanowanym liderem w dziedzinie nauk ekonomicznych i biznesu, oferując szeroką gamę programów na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim.

Potęga WZ jako instytucji naukowej polega na jego elitarnym korpusie profesorskim, który zapewnia doskonałą jakość nauczania i prowadzi prace naukowe na międzynarodowym poziomie. Jego doskonała reputacja opiera się na nowoczesnym podejściu do edukacji i ciągłym dążeniu do doskonałości, co jest doceniane przez liczne rangi krajowe i międzynarodowe.

Wydział Zarządzania zapewnia swoim studentom stimulujące środowisko akademickie umożliwiające rozwijanie umiejętności zarówno w dziedzinie teorii, jak i praktyki. Obejmuje to szeroką gamę możliwości i klubów studenckich, mających na celu wspieranie innowacyjnych podejść do nauki oraz rozwijanie umiejętności liderowania.

 

Misja Wydziału

Zaraz po przekroczeniu progów Wydziału Zarządzania (WZ) na Uniwersytecie Warszawskim, zrozumiesz, że jest to miejsce, gdzie rygor naukowy łączy się z innowacyjnością. Położony w sercu pulsującej życiem stolicy Polski, Warszawie, WZ oferuje unikalną i dynamiczną atmosferę zarówno dla studentów, jak i kadry naukowej.

Główna misja WZ koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości edukacji i badań na najwyższym poziomie globalnym, z naciskiem na rozwijanie umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie biznesu. Jego misja jest prowadzona przez pasję do tworzenia, dzielenia się i stosowania wiedzy w celu wpłynięcia na społeczeństwo.

Nieustannie dążąc do doskonałości akademickiej, Wydział Zarządzania UW dąży do zapewnienia, że absolwenci są dobrze przygotowani do stawienia czoła wyzwaniom stawianym przez współczesny świat – zarówno na lokalnej, jak i globalnej arenie. To miejsce, które wspiera twoją naukę, wpływa na twoją karierę i inspiruje cię do osiągnięć. To miejsce, gdzie misja jest nie tylko spełnić, ale i przekroczyć oczekiwania.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Wydział Zarządzania (WZ) Uniwersytetu Warszawskiego jest prestiżowym miejscem kształcenia na kierunku zarządzanie. Położona w centrum stolicy daje studentom dostęp do szerokiej wiedzy i praktyk biznesowych. Ale co z innymi uczelniami w Warszawie?

Szkoła Główna Handlowa (SGH) jest jednym z najważniejszych miejsc kształcenia menedżerów w Polsce. Na Wydziale Zarządzania oferuje podobne kierunki, co WZ UW, wzbogacone o aspekty ekonomiczne i międzynarodowe. SGH szczyci się silnymi powiązaniami z biznesem, co pomaga studentom w przyszłej karierze.

Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego (KZiF SGGW) jest kolejną interesującą opcją. To miejsce, gdzie studenci mogą połączyć wiedzę z zarządzania z aspektami związanymi z gospodarką wiejską i środowiskiem. KZiF SGGW oferuje unikatową perspektywę na biznes.

Politechnika Warszawska, znana ze swojego podejścia technologicznego, oferuje kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. To miejsce dla tych, którzy chcą połączyć wiedzę zarządzania z umiejętnościami inżynierskimi i technologicznymi.

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Zarządzanie marką i strategie marketingowe w Koźmińskim - czego nauczysz się w trakcie studiów?
Wywiad z Martą Obrycką - Dyrektorem Studiów Akademia Nowoczesnego Zarządzania Coachingowego
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie