Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Collegium Verum(Niepublliczna)

palceholder

02-778 Warszawa

ul. Marii Grzegorzewskiej 10

tel.:

797 349 169,
+48 22 644 07 97,
+48 22 644 04 55

Studia dyplomowe - kierunki
Filologia Polska
Geografia
Historia
Pedagogika
Socjologia
Zdrowie publiczne

Opis Uczelni

COLLEGIUM VERUM

Collegium Verum to czołowa uczelnia zlokalizowana w sercu Warszawy. Od lat zdobywa uznanie wśród studentów oraz pracodawców, stawiając na praktyczne przygotowanie do zawodu i doskonalenie umiejętności niezbędnych na rynku pracy.

Znakomicie wykwalifikowana kadra akademicka, złożona z doświadczonych praktyków oraz naukowców, gwarantuje najwyższy poziom kształcenia. Uczelnia oferuje szerokie spektrum kierunków studiów, takich jak prawo, ekonomia, informatyka czy psychologia.

Część nauki odbywa się w nowoczesnych laboratoriach i pracowniach - jednym z najważniejszych atutów Collegium Verum. To właśnie tutaj studenci mogą przekładać zdobytą wiedzę teoretyczną na praktyczne umiejętności.

Współpracując z licznymi firmami i instytucjami, Collegium Verum umożliwia swoim studentom zdobycie doświadczenia zawodowego jeszcze podczas studiów. Uczelnia szczyci się też bogatą ofertą dodatkowych kursów i szkoleń, a także prężnym życiem studenckim.

Wybierając Collegium Verum, wybierasz solidne podstawy do rozwoju zawodowego i gwarancję satysfakcji ze studiów.

 

Misja Uczelni

Collegium Verum to integracyjna uczelnia o zasłużonej reputacji, zlokalizowana w sercu stolicy Polski, Warszawie. Założona została z głębokim przekonaniem o fundamentalnym znaczeniu edukacji wyższej w kształtowaniu społeczeństw przyszłości.

Misją Collegium Verum jest wydobywanie i rozwijanie potencjału każdego studenta poprzez holistyczne podejście do edukacji. Uczelnia ta dąży do dostarczania studentom nie tylko wiedzy z danego obszaru studiów, ale również promowania kreatywnego myślenia, zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów oraz efektywnej komunikacji międzykulturowej.

Interdyscyplinarność i globalny kontekst to dwa kluczowe aspekty programów nauczania w Collegium Verum. Pragnąc przygotować absolwentów do dynamicznie zmieniającego się świata, uczelnia ta stawia na poznawanie różnych dziedzin nauki i świadomego spojrzenia na świat z różnych perspektyw.

W sferze wartości, Collegium Verum promuje szczególnie uczciwość akademicką, samorealizację oraz szacunek dla różnorodności i duchowej wolności.

 

Studia podyplomowe

Collegium Verum, znanym również jako True College, jest wyjątkową uczelnią położoną w sercu stolicy Polski, czyli w Warszawie.

Ta wybitna placówka edukacyjna znana jest z oferowania doskonałych kursów dla osób dążących do zdobycia studium podyplomowego. Niewiele uczelni dorównuje Collegium Verum pod względem różnorodności programów studiów podyplomowych.

Niektóre z oferowanych na tej uczelni kierunków studiów podyplomowych to: 

  • Zarządzanie Właściwościami i Inwestycjami Nieruchomości, 
  • Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji, 
  • Cyberbezpieczeństwo, 
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Technologia Chmurowa. 
Często programy te są kierowane do pracowników sektora publicznego oraz do profesjonalistów zajmujących się technologią informacyjną.

Collegium Verum jest pionierem we wprowadzaniu innowacyjnych programów studiów podyplomowych, które przenikają do kluczowych obszarów życia gospodarczego i społecznego, poszerzając horyzonty i otwierając drzwi do nowych karierowych możliwości.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Collegium Verum to ceniona w skali kraju uczelnia, znajdująca się w sercu Warszawy. Specjalizuje się w oferowaniu różnorodnych kierunków naukowych, skupiając swoją uwagę na jakości edukacji.

Warszawa, jako stolica Polski, jest domem dla wielu znakomitych uczelni. W szczególności, wiele z nich oferuje podobne kierunki studiów, co Collegium Verum. Najbliższymi alternatywami są m. in. Politechnika Warszawska i Uniwersytet Warszawski. Obie oferują szeroką gamę programów naukowych, które w dużym stopniu pokrywają się z tym, co oferuje Collegium Verum.

Znajdujący się w pobliżu Szkoła Główna Handlowa jest kolejną alternatywą dla tych, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę w dziedzinach takich jak ekonomia, finanse czy zarządzanie - kierunki również dostępne w Collegium Verum.

Podkreślenie musi być postawione na ogromnym znaczeniu wyboru odpowiedniej uczelni i kierunku studiów. Collegium Verum, tak samo jak inne wymienione uczelnie, oferuje doskonałą edukację, która z pewnością przyczyni się do przyszłych sukcesów zawodowych studentów.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Geografia1300
Filologia Polska1100
Socjologia1750
Historia1150
Pedagogika1500
Zdrowie publiczne1950