Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej(Niepublliczna)

palceholder

02-008 Warszawa

ul. Koszykowa 79

tel.:

22 234 70 89, 22 234 70 85

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marcin
  .master of business administration

  Program moich studiów był ułożony pod firmę, w której pracuje, przeznaczony dla 'high po'. Można uznać że to studia biznesowe, taki mini-mba. Jeżeli chodzi o perspektywy pracy po podyplomówce, to nie wiem czy będą one brane pod uwagę poza obecnym pracodawca, nie sprawdzałem. Same studia były dobrze prowadzone, wykładowcy na wysokim poziomie, wiedza bardzo praktyczna. Porównując studia podyplomowe na Koźmińskim vs PW, to wyżej oceniam zdecydowanie PW.

  17-06-2019
 • Adam
  Ekonomia

  Sporo czasu minęło od kiedy ukończyłem studia podyplomowe w Szkole Biznesu PW. Zapewne trochę się zmieniło. Wiem, że władze starały się wciąż dostosowywać studia do potrzeb rynku... Wówczas nie ukrywam, że było dość siermiężnie :) Dużo było w programie farmakoekonomiki. To akurat nie było jakoś w centrum moich zainteresowań. Wiem natomiast, że studia MBA mają na bardzo wysokim poziomie. Na pewno taki punkt w CV może zwiększyć szansy dostania pracy w branży. Bardzo dobrze wspominam wykładowców, w pełni profesjonalni z ogromnym doświadczeniem, ja wiele się nauczyłem od nich jako fachowców/kolegów z branży, bo na tym etapie edukacji różnice pomiędzy uczącymi a nauczającymi zaczynają się zacierać. Ogólnie mówiąc - ciekawe doświadczenie, polecam.

  14-01-2019