Akademia Ekonomiczno - Humanistyczna w Warszawie (VIZJA)

01-030 Warszawa

ul. Pawia 55

tel.:

22 536 54 11
22 624 41 42 - biuro rekrutacji

ikonka email do uczelni

rekrutacja@vizja.pl

Opinie o uczelni (14)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Ekonomiczno - Humanistyczna w Warszawie (VIZJA). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Na wydziale gospodarki i administracji publicznej nie było trudno, o ile znało się podstawowe założenia tak naprawdę tego pierwszego. Ogólnie sporo wiedzy zdobywałam na zajęciach, wielka biblioteka uczelni również była zawsze dla mnie otwarta. A ukończenie AEH-u w Warszawie pozwoliło mi na samozatrudnienie w sektorze publicznym. Egzaminy zdałam za pierwszy podejściem.

  Jola788
  Gospodarka i administracja publiczna
  14-06-2021
 • Z mojej strony wygląda to mega pozytywnie. Studiowanie na AEHW jest przyjemnością. Na uczelnie jest mega net, co pozwala łatwo i szybko zostawiać/ściągać materiały. W necie niektórzy wykładowcy zostawiają wyniki z egzaminów więc nie trzeba latać po gablotach szukać czy taka informacja jest czy jeszcze nie. Dziekant super człowiek idzie załatwić nietypowe sprawy, Polecam.

  Jakub
  Zarządzanie
  06-06-2021
 • Jestem po pierwszym roku zarządania na AEHW i moge powiedzieć, że jestem mega zadowolony. :) Wydział zarządzania jest niesamowity: Wykładowcy są otwarci na studenta, chętnie pomagają/tłumaczą. Poznałem niesamowitych ludzi, zapisałem się też do koła naukowego gdzie dodatkowo poszerzam swoją wiedzę. Wcześniej byłem na innej uczelni, ale było słabo, tutaj zacząłem od nowa i nie żałuję.

  Arczi
  Zarządzanie
  27-05-2021
 • Super uczelnia, dużo nauki, ale praktycznej wiedzy. Dobrzy wykładowcy - wykładają wiedzę w sposób przystępny, Wykładowcy są praktykami więc wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna. W dziekanacie bez problemów można wszystko załatwić. Ludzie są pozytywni Uważam że podjąłem dobrą decyzję podejmując studia na tej uczelni i gdybym miał wybierać jeszcze raz to podjąłbym tę samą decyzję.

  Student
  Administracja
  22-05-2021
 • Uczelnie oceniam bardzo wysoko. Dużo się nauczyłem. Jestem zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć i całej organizacji studiów. Jestem obecnie na III roku i polecam uczelnię. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję i nie żałuję. Trzeba się uczyć, ale po to właśnie poszedłem na studia. Jeszcze raz polecam uczelnię w szczególności kierunek administracja. Mówi się, że studia to najpiękniejszy okres życia :) aktualnie się z tym stwierdzeniem zgadzam :)

  Michał
  Administracja
  13-09-2020
 • ja wybrałam WSFiZ. Jestem po pierwszym roku i jak na razie jestem bardzo zadowolona. :) Wydział psychologii jest na drugim miejscu w skali kraju. Wykładowcy są świetni i utytułowani. I nie jest prawdą, że tu nie trzeba się uczyć. Chcesz zaliczyć sesję, to musisz się uczyć! Od jakiegoś czasu poprawki są bezpłatne, więc już nikt nie może powiedzieć, że

  Kejt
  Psychologia
  14-10-2019
 • a jestem na zarządzani (II rok uzupełniających mgr) i jestem baaardzo zadowolona z wyboru specjalizacji, bo wreszcie z przyjemnością przesiaduję na wykładach ;). Wcześniej miałam same ogólne przedmioty z zarządzania, które po prostu trzeba było zaliczyć, a nie zawsze były łatwe, ciekawe i przyjemne (chociaż zdarzały się). W porównaniu z moimi 2 poprzednimi uczelniami,to jeszcze mogłabym pochwalić administracje w szkole, chociaż pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi ;) - ja tam nie miałam akurat żadnych

  Iza
  Zarządzanie
  07-05-2019
 • Witam wszystkich :) kończę drugi rok mgr zarządzania, licencjat też tu przeszłam. Były oczywiście chwile złe i dobre ale to chyba jak na każdej uczelni, jeśli chce się zdobyć wiedzę to nie wystarczą same wykłady, zwłaszcza zaoczne... Kadra - jak wszędzie - są wykładowcy, którzy podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i traktują nas po ludzku i są tacy, którzy siebie uważają za wszechwiedzących, a nas traktują jak totalnych ignorantów, na szczęście to mój ostatni rok :) myślę, że gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę to wybrałabym tę samą, mam wielu znajomych studiujących, różnice są niewielkie.

  Luiza
  Zarządzanie
  22-10-2018
 • Krotko na temat uczleni. Jeśli chodzi o działanie Dziekanatu to ja naprawdę jestem pod wrażeniem. Jak chciałem coś załatwić napisałem maila i udzielono mi odpowiedzi w ciągu kilku godzin. Godziny przyjmowania studentów są na tyle sensowne, że nawet pracujący da radę tam dotrzeć. Nie to co na UW, gdzie w większości instytutów dziekanat czy inny sekretariat jest otwarty 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Zaletą WSFiZ jest też extranet - zostawianie ocen, ogłoszeń i materiałów w necie to świetne rozwiązanie, nie to co wypatrywanie karteczek w gablotkach albo latanie w tę i z powrotem w nadziei, że może już wywiesli to czy tamto. Pod wzgledem organizacyjnym WSFiZ na tę chwilę prezentuje się bardzo pozytywnie i to jesdt jeden z powodów dla których ponownie wybrałbym tę szkołę :)

  Adam
  Zarządzanie
  10-09-2018
 • Studiuje na zarządzaniu zaocznie. Jest już moja druga uczelnia, ale pierwsza prywatna . nie będę uwypukłał konkretów z imionami i nazwiskami wiekiem i zainteresowaniami wykładowców bo chyba nie o to w tym chodzi . Oceniam uczelnie swoimi słowami i odczuciami i należy ona do najleprzych.Uważamz że praca dziekanatu jest bardzo istotna przecierz to konieczność załatwiać tam swoje sprawy, i nie oceniam jej mega pozytywnie, ale ttragedii nie ma - wsyztsko chyba zalezy od widzi misię Pani, która tam akurat ogarnia. W sumie nie wiem jak jest nainnych kierunkach. może jest inaczej na psychologi. Co do wykładowców to są w porządku wymagaja dużo i trzeba siedzieć i zakuwać, ale jak cos to ida na rękę i można się spokojnie doagadać. Większość potrafi zainteresować tematem wykładów i miło się siedzi i pracuje. Ciekwie prowadzone ćwiczenia. Jak się chce trochę popracowac to można połączyć prace z tymi studiami!

  łukasz
  Zarządzanie
  07-09-2018
 • dołacze sie i polecam!!! jestem zadowolona, to moja druga uczelnia i nawet dziekanat tu jest lepszy, wczesniej nie moglam sie kionca doczekac dzieki organizacji... a tu nie jest zle. Zawsze wszystko da sie zalatwic, slyszy sie od innych ze sa jakies problemy, ale jedni nigdy ich nie maja a inni czesto.Wykłądowcy tez idą na rekę, jak coś nie pójdzi estarają się cię naprowadzić, ale nie ma tak, że nic nie ogarniasz i zdajesz trzeba się uczyć. Jestem zadowolona baza uczelni tez jest spoko:)

  łAnna
  Psychologia
  07-09-2018
 • Ja studiowałam psychologię, w tym roku ją skończyłam. Nie miałam większych problemów ze swoim dziekanatem, może dlatego, że mało z niego korzystałam, bo z natury jestem osobą dociekliwa i wszystkie informacje miałam na bierząco z innych źródeł, tam tylko załatwiałam sprawy z indeksem i legitymacją. Wykładowcy byli w porządku, oczywiście nie wszyscy, ale nie znam uczelni na której wszyscy by byli ok. Musiałam zakuwać non stop nie było przebacz. poziom wysoki. Wykładowcy z różnych renomowanych uczelni Pastwowych.Sporo dodatkowych wyjazdów, konferncji czy sympozjów. Bloki zajęć dpecjalistycznych tez mi pasowały. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale ja swój mogę polecić. 

  łucja
  Psychologia
  06-09-2018
 • Ogólnie ok, ale mam negatywne zdania na temat lektoratów. Ale języka nie nauczy się człowiek na uczelni, tylko w szkole językowej.Co do opini na temat wykładowców. Na wydziale psychologii kadra pochodzi z UW, Uniwersytetu Gdańskiego, Wyszyńskiego i naprawdę są to najlepsi z najlepszych. I nieprawdą jest, że stopnie nie oddają jakości naszej wiedzy. Pięć lat studiów i pięć lat solidnego uczenia się na każdy egzamin, jaki musiałam w tej szkole zdać. Pisanie pracy magisterskiej to też nie była kaszka z mleczkiem, tylko ciężka moja praca. Jestem osobą, której zależało na zdobyciu tej wiedzy, dlatego wybrałabym tę uczelnię jeszcze raz, właśnie ze względu na wykładowców.

  Aga
  Psychologia w biznesie
  06-09-2018