Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchamia rekrutację na semestr letni roku akademickiego 2025/2026 w Warszawie i Pułtusku. To idealna propozycja dla osób, które nie chcą odkładać decyzji o studiach do jesieni – zamiast czekać do października, mogą rozpocząć naukę już w marcu 2026 r. i szybciej wejść na rynek pracy.
Oferta Vistuli obejmuje zarówno kierunki o profilu biznesowym, jak Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA, Zarządzanie czy Psychologia w biznesie, jak i studia dla osób myślących o karierze w międzynarodowym środowisku – m.in. Stosunki międzynarodowe oraz Turystyka i hotelarstwo. Kandydaci zainteresowani nowoczesnymi technologiami mogą wybrać Informatykę (studia inżynierskie i magisterskie) lub Logistykę, a osoby nastawione na rozwój kompetencji językowych – Filologię angielską na poziomie licencjackim i magisterskim. Dla tych, którzy chcą łączyć dane z bezpieczeństwem, dostępna jest także nowoczesna Analityka biznesu i bezpieczeństwa.
Rekrutacja na semestr letni jest szczególnie atrakcyjna dla maturzystów, którzy potrzebowali więcej czasu na podjęcie decyzji, osób zmieniających uczelnię lub kierunek, a także tych, którzy chcą wrócić do nauki po przerwie. Zamiast tracić cały rok, mogą rozpocząć studia w połowie cyklu, realizując pełny program i stopniowo wchodząc w życie akademickie.
Vistula stawia na praktyczny profil kształcenia – zajęcia prowadzone są przez ekspertów i praktyków biznesu, finansów, IT, logistyki i stosunków międzynarodowych. Studenci biorą udział w projektach, warsztatach, zajęciach symulacyjnych oraz korzystają z bogatej oferty praktyk i staży, co realnie wzmacnia ich pozycję na rynku pracy już w trakcie studiów.
Proces rekrutacji jest prosty i w dużej mierze możliwy do przeprowadzenia online: kandydat wybiera kierunek na stronie uczelni, rejestruje się w systemie, uzupełnia dane i dostarcza wymagane dokumenty. Po pozytywnej decyzji otrzymuje informacje organizacyjne oraz szczegóły dotyczące rozpoczęcia zajęć w marcu.
Rekrutacja na semestr letni w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to szansa, by nie odkładać planów na później – zamiast czekać do nowego roku akademickiego, można zacząć studiować już teraz i szybciej zbliżyć się do zawodowych celów.
Sprawdź naszą ofertę kierunków na semestr letni: TUTAJ
