Wyższa Szkoła Policji (WSP) w Szczytnie (Publiczna)

palceholder

12-100 Szczytno

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 111

tel.:

89 621-59-00, 89 621-52-25

Opinie o uczelni (5)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Policji (WSP) w Szczytnie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • olka
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Ja studiuję na Wyższej Szkole Policji na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne... niestety Specjalności do wyboru w Szczytnie nie ma. Wykładowcy, to w większości profesorowie, doktorzy habilitowiani lub mundurowi więc mają odpowiednią wiedzę i potrafią ją przekazać. Jeżeli chodzi o naukę to zależy jak się przyswaja wiedzę, jeżeli z tym nie ma problemu to można i prace jakąś znaleźć w trakcie studiów

  14-02-2018
 • Robert
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Miałem przyjemność studiować na dwóch uczelniach i powiem szczerze, że wszędzie studiowanie wygląda podobnie. Wszystko zależy od prowadzącego dany przedmiot. Albo się spina albo podchodzi na luzie. Ja w Szczytnie ukończyłem Bezpieczeństwo Wewnętrzne i tak na prawdę pokusiłem się na Szczytno dlatego, że policjanci mają szansę uzyskać skierowanie komendanta na studia i wówczas studiuje za free. Dla cywila co daje ta uczelnia? Podobno jakieś dodatkowe punkty przy procedurze doboru kandydatów na policjanta. Powiem szczerze, że ostatnio trochę sporo zrobiło się tych magistrów i licencjatow po Bezpieczeństwie Wewnętrznym i znaleźć pracę w tym kierunku jest ciężko. Jeśli nie myśli się o przyszłości policjanta to lepiej skończyć jakiś kierunek który jest poszukiwany na rynku pracy.

  31-01-2018
 • emilka
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Studia nie sa mocno ciezkie, ale sa wykladowcy ktorzy naprawde moga rzucac klody pod nogi. Z reszta nakazdej uczelni tak bywa. Ja koncYlam studia zaoczne wiec wiec duzo materialow musielismy przyswajac sami. Co do pracy to mozna pracowac w banku jao kontroler, mozesz byc kontrolelem jkosci w jakis firmach, czesto w urzedach miasta itp.Ale to studia ukierunkowane glownie na sluzby roznego rodzaju. Wiec jezeli nie widzi sie przyszlosc wlasnie tam warto Wybrać inny kierunek.

  31-01-2018
 • Karol
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Uczelnia super, ja po pierwszym roku podjąłem służbę jako policjant :) to już o czymś świadczy ;)studia bardzo ciekawe jeśli zainteresowania są powiązane w jakiś sposób z policja ;) jedynym minusem jest lokalizacja, szkoła znajduje się w nie dużej miejscowość :( ja swoje lata studiów wspominam bardzo dobrze :)

  30-01-2018
 • edyta
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  polecam Wyższą Szkołę Policji , uczyłam się tam 3 lata temu a podobno dużo się zmieniło teraz. Jeśli wiąże sie przyszłość z policją, to na pewno łatwiej będzie pod względem wiedzy, którą się zdobędzie. Bo studia w wspol nie gwarantują że się do policji dostanie, taki sam etap trzeba przejść jak wszyscy. Studiowałam bezpieczeństwo wewnętrzne, w zasadzie po tej szkole to tylko do służby.

  30-01-2018