Zachodniopomorska Szkoła Biznesu (ZPSB) w Szczecinie

71-210 Szczecin

ul. Żołnierska 53

tel.:

91 81 49 401, 91 81 49 402, 91 81 49 404

ikonka email do uczelni

rekrutacja@zpsb.pl

Ekonomia
Ekonomia - Wydział w Gryficach
Ekonomia - Wydział w Stargardzie
Ekonomia - Wydział w Świnoujściu
Informatyka
Pedagogika - Wydział w Gryficach
Zarządzanie

Opis Uczelni

Najstarsza niepubliczna szkoła wyższa w Szczecinie i w województwie zachodniopomorskim. Szkoła powstała w 1989r., a w 1993r. została wpisana do krajowego Rejestru Uczelni Wyższych. Po przejęciu dawnych budynków koszarowych, uczelnia stworzyła nowoczesną bazę dydaktyczną i kampus studencki.

Pierwszym partnerem zagranicznym uczelni, została Szkoła Biznesu Uniwersytetu Leeds z Wielkiej Brytanii, a od 1999r. uczelnia realizuje program Erasmus umożliwiający pracownikom i studentom zagraniczne wyjazdy stypendialne i stażowe. Uczelnia cały czas poszerza ofertę edukacyjną dostosowując ją do współczesnych wymogów gospodarczych.

Wysoką jakość edukacyjną potwierdzają nadawane corocznie certyfikaty, akredytacje i wyróżnienia, takie jak „Uczelnia Liderów”, „Studia z Przyszłością”, Nagroda Gospodarcza Business Club Szczecin czy Nagroda Pracodawca Roku. Nowoczesne bazy dydaktyczne wyposażono w najnowsze rozwiązania informatyczne, oferując ponad 150 stanowisk komputerowych, uczelnia posiada również wydziały zamiejscowe w Stargardzie i Gryficach.

Uczelnia oferuje studia I i II stopnia na czterech kierunkach, profesjonalne studia menadżerskie MBA prowadzone na 20 kierunkach, studia prowadzone w języku angielskim oraz szeroką ofertę studiów podyplomowych. Uczelnia prowadzi liczne badania naukowe w tym analizy modeli biznesowych i symulacje rynków pracy, z których korzystają absolwenci poszukujący zatrudnienia.


 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Ekonomia 1750
Ekonomia - Wydział w Gryficach 1750
Ekonomia - Wydział w Stargardzie 1750
Ekonomia - Wydział w Świnoujściu 1750
Informatyka 2050 1930
Pedagogika - Wydział w Gryficach 1810
Zarządzanie 2050 1750

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Why study at UMK?
Jak się studiuje na SGH?
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni zachodniopomorskie