Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie(Niepublliczna)

palceholder

71-414 Szczecin

Plac Jana Kilińskiego 3

tel.:

91 422 51 32,
91 422 51 66

Studia dyplomowe - kierunki
Pedagogika
Pedagogika szkolna i opiekuńczo-wychowawcza
Pedagogika szkolna z elementami terapii pedagogicznej i logopedii
Polityka społeczna w wymiarze samorządowym i regionalnym
Praca socjalna
Zarządzanie

Opis Uczelni

Uczelnia Korczaka


Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie
to akademicka perła na mapie edukacji Szczecina. Położona w samym sercu miasta, umożliwia łatwy dostęp do wiele ciekawych miejsca w Szczecinie.

Wykładowcy tejże instytucji to znakomici specjaliści w swoich dziedzinach, dzięki którym studenci otrzymają doskonałe i wszechstronne wykształcenie. Uczelnia jest znana z high-endowego wyposażenia laboratoriów i bibliotek, które ułatwiają zdobywanie wiedzy i rozwijanie umiejętności niezbędnych w przyszłej pracy.

Na Uczelni Korczaka panuje współczesne podejście do nauczania, a programy studiów są skonstruowane tak, aby odpowiadały na aktualne potrzeby rynku pracy. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to miejsce podczas poszukiwania uczelni, która da solidne fundamenty pod przyszłą karierę zawodową.

W sferze akademickiej Szczecina, Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy szturmem zdobywa serca studentów, zapewniając im nie tylko wysoki poziom edukacji, ale również niezapomniane wspomnienia z życia studenckiego.

 

Misja Uczelni

Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie jest zaangażowana w rozwijanie umiejętności i napędzanie odkryć. Znajduje się w pięknym i tętniącym życiem Szczecinie, gdzie studenci czerpią z oraz przyczyniają się do dynamicznej sceny kulturalnej i naukowej miasta.

Jako część swojej misji, uczelnia aspiruje zapewnić wybitne doświadczenia edukacyjne opierające się na prowadzeniu badań na wysokim poziomie, nauczaniu następnych pokoleń i służeniu społeczeństwu. Wierzy w twórcze liderowanie i innowacje, które mają zmienić świat na lepsze.

Uczelnia kładzie nacisk na rozwijanie krytycznego myślenia, umiejętności analitycznych oraz zdolności do podejmowania decyzji opartych na dowodach. Od uczniów oczekuje się, że zostaną aktywnymi obywatelami i liderami w swojej społeczności i na świecie.

Uczelnia Korczaka oferuje programy na wielu poziomach, od licencjatu po doktorat, we wszystkich dziedzinach naukowej wiedzy. Duża różnorodność programów edukacyjnych, znakomita kadra i zaangażowanie w najnowsze badania naukowe to właśnie wyróżnia Uczelnię Korczaka na tle innych.

 

Stypendia na Uczelni Korczaka

Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie jest renomowaną uczelnią o wysokich standardach edukacyjnych. Swoją ofertę kieruje zarówno do studentów z Szczecina, jak i całego regionu zachodniopomorskiego.

Stypendia oferowane na uczelni są równie imponujące, jak jej renoma. Kwoty, które studenci mogą otrzymać, są konkurencyjne w skali kraju, a warunki przyznawania są jasne i transparentne.

Kwoty stypendiów są ustalane indywidualnie, ale w wielu przypadkach mogą pokryć znaczną część kosztów utrzymania studenta. Decydują o nich takie czynniki, jak wyniki w nauce, zaangażowanie w działalność na rzecz uczelni oraz sytuacja materialna studenta.

Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie oferuje także wiele innych korzyści dla swoich studentów, w tym dostęp do nowoczesnych laboratoriów i badań naukowych oraz naukę pod kierunkiem wybitnych specjalistów.

 

Studia podyplomowe

W pulsującym życiem mieście Szczecin, mamy Uczelnię Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie. Znana ze swojego wszechstronnego zaangażowania w edukację, oferuje szerokie spektrum programów studiów podyplomowych.

Uczelnia Korczaka zaadaptowała elastyczną strukturę nauczania i prawdziwie nowoczesne podejście do programów studiów podyplomowych, co czyni ją idealnym miejscem dla tych, którzy szukają elastycznego, ale jednak skoncentrowanego studiowania. Każdy program jest dostosowany do potrzeb rynku pracy, co gwarantuje zdobycie praktycznych i aktualnych umiejętności.

Duma tej Uczelni nie ogranicza się do profesjonalizmu nauczycieli akademickich, ale rozszerza się także na zapewnienie nowoczesnej infrastruktury, która ułatwia efektywne i komfortowe studiowanie. Wszystko to sprawia, że Uczelnia Korczaka - Wydział Zamiejscowy w Szczecinie jest nie tylko znana w kraju, ale także na arenie międzynarodowej.

Jeżeli cenisz sobie kompleksowe podejście do nauki, która jednocześnie zapewnia elastyczność w planach zajęć, studia podyplomowe na Uczelni Korczaka mogą być dla Ciebie odpowiedzią. Z nami jesteś o krok bliżej spełnienia swoich ambicji zawodowych.

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO 2021
Pedagogium na szczycie rankingu Perspektyw
Sonda UMK TV - "Co powinien wiedzieć student pierwszego roku?"