Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu(Niepublliczna)

palceholder

61-734 Poznań

ul. 27 grudnia 17

tel.:

799 351 160

Studia dyplomowe - kierunki
Kosmetologia

Opis Uczelni

WYŻSZA SZKOŁA NAUK O ZDROWIU W BYDGOSZCZY - FILIA W POZNANIU

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu znajduje się w sercu dynamicznego miasta Poznań, oferując studentom bogaty mikst kultury, sportu, historii i życia nocnego. Ta instytucja szkoleniowa ma renomę w skali krajowej za przekazywanie wartościowych umiejętności dotyczących zdrowia, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych.

Szkoła oferuje profesjonalny kierunek związanym z naukami o zdrowiu, koncentrując się na kształceniu studentów, aby zdobyli umiejętności niezbędne do wypełnienia luk w potrzebach sektora zdrowia. Oferuje elastyczne tryby nauki, umożliwiając studentom dostosowanie swojego harmonogramu do swoich potrzeb i priorytetów.

Jest powszechnie uznawana za pioniera innowacyjnych praktyk dydaktycznych w dziedzinie nauk o zdrowiu, skupiając się na dostarczaniu studentom najnowszych informacji i technik pod kierunkiem doświadczonej kadry akademickiej. Ta instytucja jest doskonałym wyborem dla tych, którzy są zdeterminowani, aby przekształcić swoją pasję do nauk o zdrowiu w karierę.

 

Misja Uczelni

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu, zlokalizowana w przepięknym mieście Poznań, jest specjalnie projektowaną instytucją edukacyjną, która koncentruje się na kształceniu wykwalifikowanych profesjonalistów w dziedzinie nauk o zdrowiu.

Misja uczelni, która jest jej drogowskazem, koncentruje się na promowaniu wysokiej jakości edukacji skierowanej na potrzeby społeczności lokalnej i globalnej. Celem jest kształcenie studentów, którzy będą mogli sprostać wyzwaniom stawianym przez współczesną medycynę oraz szeroko pojętą opiekę zdrowotną.

Uczelnia ciągle dąży do doskonałości w nauczaniu, badaniach naukowych i innowacji, aby zapewnić swoim studentom najaktualniejszą i najbardziej efektywną edukację. Współpraca z licznymi instytucjami zdrowia zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, umożliwia studentom zdobycie cennego doświadczenia.

Filozofią uczelni "Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu" jest dbanie o zdrowie społeczności, co jest wyrażane poprzez nauczanie studentów najnowszych odkryć medycznych i umiejętności niezbędnych w efektywnym leczeniu pacjentów.

 

Studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu to renomowana instytucja edukacyjna, ulokowana w sercu dynamicznego miasta - Poznania. Uczelnia stawia na praktyczne przygotowanie absolwentów do zawodu, przykładając ogromną wagę do rozwoju umiejętności niezbędnych na rynku pracy.

Studia podyplomowe są jednym z ważnych elementów oferty uczelni. Większość kierunków stanowią studia o tematyce medycznej i zdrowotnej, obejmujące szerokie spektrum specjalizacji. Przykładowe kierunki, które można podjąć na tej uczelni to między innymi:

  • Logopedia z audiologią,
  • Diagnostyka Laboratoryjna,
  • Zarządzanie w ochronie zdrowia.

Nauczyciele akademiccy przywiązują dużą wagę do jakości kształcenia. Podczas studiów, studenci mają możliwość korzystania z nowoczesnych laboratoriów i jednostek naukowo-badawczych, co przekłada się na wysoki poziom nauczania. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu to gwarancja kształcenia na najwyższym poziomie.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu to renomowana uczelnia, która daje możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk o zdrowiu. Znajduje się w sercu Poznania, zatopionej w studenckim życiu okolicy.

Co wyróżnia tę szkołę? Oprócz doskonałej lokalizacji, to specjalistyczne kierunki, które są zbieżne z ofertą innych znanych uczelni w okolicy. Daje to przyszłym studentom szereg możliwości porównania oferty i wyboru najlepszej drogi edukacyjnej.

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy - Filia w Poznaniu cieszy się wysokim poziomem satysfakcji studentów i pracowników naukowych. Jest to wynik jakości kształcenia, a także zastosowania nowoczesnych metod nauczania z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nie bez znaczenia jest także dobrze rozwinięta infrastruktura, która umożliwia studentom naukę w komfortowych warunkach, a także realizację swoich pasji i zainteresowań poza nauką. Ta uczelnia to świetny wybór dla tych, którzy pragną spełniać swoje akademickie marzenia w Poznaniu.