Opinie o uczelniach - Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy (UHP) Jana Kochanowskiego (Filia w Piotrkowie Trybunalskim)

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy (UHP) Jana Kochanowskiego (Filia w Piotrkowie Trybunalskim) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy (UHP) Jana Kochanowskiego (Filia w Piotrkowie Trybunalskim) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

  • studiowałam tutaj: pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą i pracy socjalnej , pedagogikę zintegrowaną edukację wczesnoszkolną i przedszkolną, a także zdobyłam licencjat z filologii angielskiej i wszystkie w/w wspominam studia cudownie! Ciepła, profesjonalna kadra, ludzie z pasją, dużo praktyki, wiadomo, jedne przedmioty oraz wykładowcy przypadają nam do gustu bardziej, inni mniej, ale tak jest zawsze i wszędzie... Pomimo, iż jest to mniejsza uczelnia, naprawdę ma być z czego dumna...Licencjat z filologii angielskiej doskonale przygotował mnie do uzupełniających studiów magisterskich w Łodzi. A więc - z serca polecam, co do innych kierunków, nie studiowałam, nie jestem ekspertem, trudno mi się wypowiedzieć. Ale pedagogika oraz filologia jak najbardziej "na tak"! Teraz pracuję jako nauczyciel i jestem bardzo szczęśliwym i spełnionym nauczycielem przedszkola , a także lektorem języka angielskiego w mojej placówce.

    Paulina
    Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z edukacją zdrowotną
    19-12-2017