Opinie o uczelniach - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Nysie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Nysie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jestem na drugim roku studiów (FiR) i z czystym sumieniem polecam uczelnię wszystkim osobom, które pragną zdobyć wiedzę a nie tylko małym nakładem sił załatwić sobie papierek. Kadra prezentuje wysoki poziom nauczania, ma pełne kompetencję, nowoczesne podejście do nauczania i ogrom doświadczenia. Zajęcia prowadzone są fachowo i zrozumiale dla słuchaczy. Od studentów wymaga się znajomości omawianego materiału, ale od tego właśnie są studia! nie ma zaliczania egzaminów "na piękne oczy". Część praktyczna i ćwiczeniowa wnosi bardzo wiele do nauki przyszłego zawodu.

  Nina
  Finanse i rachunkowość
  15-01-2018
 • Podczas studiów na Finansach i rachunkowości spotkałam całą masę rzetelnych i kompetentnych wykładowców, którzy dokładają wszelkich starań by jak najlepiej wyedukować młodych ludzi. Studia na PWSZ w Nysie bardzo dobrze przygotowują do przyszłej pracy w zawodzie. Warunki w kampusie akademickim są nadzwyczaj dobre, a studenci mogą wiele wynieść z prowadzonych wykładów. Ilość studentów na roku idealnie dobrana do możliwości uczelni, dzięki czemu nie ma problemu z indywidualnym kontaktem z wykładowcami.

  Małgosia
  Finanse i rachunkowość
  15-01-2018
 • Jako absolwentka kierunku Ratownictwo medyczne mogę stwierdzić, że PWSZ w Nysie to uczelnia na 6 :) Na wyróżnienie zasługuje prof. Sosada, która wyznacza poziom kształcenia i jest istną znakomitością kierunku. Pozostali wykładowcy wysoko wykwalifikowani, posiadają dużą wiedzę kliniczną i naukową, a także bogate doświadczenie. Pracownie nie budzą zastrzeżeń, a baza szpitalna w pełni spełnia wymagania do kształcenia studentów. Atmosfera niezwykle przyjazna.

  Dagmara
  Ratownictwo medyczne
  11-01-2018