Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Nysie

48-300 Nysa

ul. Armii Krajowej 7

tel.:

77 409 08 67, 800-100-797

ikonka email do uczelni

rekrutacja@pwsz.nysa.pl

Opinie o uczelni (5)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Nysie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Norbert
  Finanse i rachunkowość

  Studiowałam Finanse i Rachunkowość na PWSZ w Nysie. Moje wrażenia są pozytywne. Kadra kompetentna i trzyma poziom. Gdyby nie jeden wykładowca właściwie w wieku emerytalnym. Naucza On niestety kilku przedmiotów w związku z tym ciężko by było na niego nie trafić. Jeśli zależy Ci na tym aby Cię polubił i Cię nie gnębił to powinieneś się głośno śmiać z tych jego żartów z długą brodą, które są niestety mało śmieszne, żeby nie powiedzieć beznadziejne. Jest szansa, że gość poszedł już na emeryturę, ale tego nie wiem. Uczelnia jednak to nie jakiś jeden gość. Ogólnie moje wrażenia są dobre, atmosfera kameralna, kontakty z wykładowcami również w porządku. Pracy w tym zawodzie jest sporo.

  02-03-2021
 • Gosia
  Pielęgniarstwo

  Jestem studentka pielęgniarstwa. Studiuję stacjonarnie. Odnośnie studiów na tym kierunku znajdą się plusy i minusy. Są wykładowcy tutaj z powołania. I dobrze przekażą wiedzę i sprawdzą czy wszystko jest jasne. Są też profesorowie wykładający np. patologie, którzy są bardzo specyficznie i lepiej dla studenta, żeby na nich nie trafili. Oceniają wybitnie niesprawiedliwie na podstawie własnego widzi mi się. Lepiej mu nie podpaść na początku, gość jest dość mściwy. Ma też duża satysfakcję, jak obleje prawie połowę grupy. Studenci którzy studiują niestacjonarnie naucza się sporo mniej, a papierek jest ten sam. Praktyki w szpitalach będą zależne od osoby prowadzącej, jęsli będziecie mieć szczęcie to wszystko będzie przebiegać w spokojnej życzliwej atmosferze, ale w praktyce to bardzo różnie z tym bywa. Zdecydowanym atutem są małe grupy co pozwala na lepszy kontakt z osobą prowadzącą zajęcia. Podsumowując studia, uważam że przy pewnej dozie szczęścia, wasze zadowolenie ze studiowania na tej uczelni będzie spore.

  26-02-2021
 • Reklama - Uniwersytet Opolski

 • Nina
  Finanse i rachunkowość

  Jestem na drugim roku studiów (FiR) i z czystym sumieniem polecam uczelnię wszystkim osobom, które pragną zdobyć wiedzę a nie tylko małym nakładem sił załatwić sobie papierek. Kadra prezentuje wysoki poziom nauczania, ma pełne kompetencję, nowoczesne podejście do nauczania i ogrom doświadczenia. Zajęcia prowadzone są fachowo i zrozumiale dla słuchaczy. Od studentów wymaga się znajomości omawianego materiału, ale od tego właśnie są studia! nie ma zaliczania egzaminów "na piękne oczy". Część praktyczna i ćwiczeniowa wnosi bardzo wiele do nauki przyszłego zawodu.

  15-01-2018
 • Małgosia
  Finanse i rachunkowość

  Podczas studiów na Finansach i rachunkowości spotkałam całą masę rzetelnych i kompetentnych wykładowców, którzy dokładają wszelkich starań by jak najlepiej wyedukować młodych ludzi. Studia na PWSZ w Nysie bardzo dobrze przygotowują do przyszłej pracy w zawodzie. Warunki w kampusie akademickim są nadzwyczaj dobre, a studenci mogą wiele wynieść z prowadzonych wykładów. Ilość studentów na roku idealnie dobrana do możliwości uczelni, dzięki czemu nie ma problemu z indywidualnym kontaktem z wykładowcami.

  15-01-2018
 • Dagmara
  Ratownictwo medyczne

  Jako absolwentka kierunku Ratownictwo medyczne mogę stwierdzić, że PWSZ w Nysie to uczelnia na 6 :) Na wyróżnienie zasługuje prof. Sosada, która wyznacza poziom kształcenia i jest istną znakomitością kierunku. Pozostali wykładowcy wysoko wykwalifikowani, posiadają dużą wiedzę kliniczną i naukową, a także bogate doświadczenie. Pracownie nie budzą zastrzeżeń, a baza szpitalna w pełni spełnia wymagania do kształcenia studentów. Atmosfera niezwykle przyjazna.

  11-01-2018