Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wydział Nauk Społecznych - Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa (WSB). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Joasia
  Bezpieczeństwo narodowe

  Super uczelnia, jak dla mnie największym atutem są zajęcia praktyczne, prawie na każdym przedmiocie mamy zajęcia poza uczelnią, ciekawe spotkania, wykłady z osobami poza uczelni czy po prostu robimy coś interesującego na zajęciach w mieście czy bierzemy udział w wydarzeniach miejskich. Nie jest to dość częsta praktyka na innych uczelniach. Polecam każdemu kto nie chce siedzieć cały dzień na zajęciach i słuchać tylko wykładów :)

  12-09-2023
 • Elusia
  Ratownictwo medyczne

  Gorąco polecam WNS w Giżycku, ciekawy kierunek, wspaniali ludzie i wiele niezastąpionych chwil podczas wyjazdów integracyjnych. Dużo można wynieść z tej uczelni jeśli chodzi o naukę i sposoby przekazywania informacji są ciekawe. Jestem bardzo zadowolona, że miałam tą przyjemność uczenia się tam. Jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków służbowych pracowników administracyjncyh również nie mam zastrzeżeń.

  09-12-2019