Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem WSZ w Gdańsku

Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem WSZ w Gdańsku21 marca w siedzibie Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku odbędą się Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem. Jeśli byłaby możliwość to bardzo proszę o udostępnienie informacji o tym wydarzeniu na portalu. Przesyłam krótki opis wydarzenia, oraz grafikę, którą można wykorzystać w celach promocyjnych. ????

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza na IX Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem które odbędą się w czwartek, 21 marca w siedzibie Uczelni.

Tegoroczne hasło wydarzenia - "Kwitnące emocje" ma na celu zwrócenie uwagi na to, że zdrowie człowieka nie polega tylko na utrzymaniu ciała w dobrej kondycji. Sfera psychiczna jest tak samo istotnym i niezbędnym elementem dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Wiosna to czas przebudzenia. Tak jak kwiaty potrzebują odpowiedniej opieki, aby rozkwitać, tak i nasze emocje wymagają uwagi i pielęgnacji. Zadbajmy więc o nie wspólnie podczas IX Wiosennych Spotkań ze Zdrowiem. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy bogaty program, który nie tylko edukuje, ale także inspiruje do wprowadzenia zamian, które pomogą zadbać o zdrowie psychiczne.

Ramowy plan wydarzenia:
PRELEKCJE
???? 10:00 – Przywitanie gości i uroczyste otwarcie IX Wiosennych Spotkań ze Zdrowiem przez dr n. med. Marzenę Podgórską - Rektora Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, s.100, audytorium
???? 10:15 – Prelekcja pt. "Miłość, związki i psychoterapia par" prowadzona przez dr hab. Tomasza Lecha, profesora WSZ, koordynatora kierunku psychologia w WSZ.
???? 11:00 – Prelekcja pt. Profilaktyka Raka Piersi i Raka Jądra, prowadzona przez mgr Elżbietę Zygmuntowicz, Starszego Asystenta Sekcji Higieny Dzieci i Młodzieży z Promocją Zdrowia, PSSE w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Studentów IFMSA Poland, oddział Gdańsk.

WARSZTATY – obowiązują zapisy – napisz na promocja@wsz.pl .
1️⃣ Ciałopozytywność – dr n. med. Anna Kamm, koordynator kierunku kosmetologia w WSZ w Gdańsku.
2️⃣ Czy dieta ma sens? – mgr Ewa Dygaszewicz, wykładowca WSZ w Gdańsku, Członek Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Warszawie oraz prezes Oddziału Wojewódzkiego w Gdańsku.
3️⃣ Identyfikacja własnych emocji – mgr Anna Szymborska, psycholog, wykładowca WSZ w Gdańsku.

Patronat nad wydarzeniem objęli:

  • Radio Gdańsk,
  • Portal Trójmiasto.pl,
  • Portal Opinieouczelniach.pl,
  • Portal Pomaturze.pl.
  • Portal Uczelnie.pl

21 marca to także Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa czyli trisomia 21.

Jako znak solidarności z posiadaczami 21 chromosomu, pragniemy włączyć się w popularną akcję "kolorowe skarpetki nie do pary", która jest symbolem wsparcia dla osób z trisomią 21. Zachęcamy wszystkich uczestników do ubrania w tym dniu kolorowych skarpetek, nie do pary, i dołączenia do naszej akcji!

Czekamy na Wasze aktywne uczestnictwo i inspirujące dyskusje podczas IX Wiosennych Spotkań ze Zdrowiem!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy do zarówno grupy zorganizowane jak i pojedyncze osoby. Przedstawicieli szkół średnich, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniu z grupą młodzieży, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu : promocja@wsz.pl.

Serdecznie zapraszamy! 


Data publikacji: 15.03.2024
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Gdańsk