Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Nie zdążyłeś złożyć dokumentów na architekturę w swoim mieście?

www.ssw-sopot.pl


Masz jeszcze szansę w Sopockiej Szkole Wyższej. Termin rozmów kwalifikacyjnych dopiero 20 lipca.

Sopocka Szkoła Wyższa jako jedyna uczelnia na Pomorzu kształci na wszystkich kierunkach architektonicznych: Architektura (dawniej Architektura i Urbanistyka – studia I i II stopnia), Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz (studia I stopnia i studia podyplomowe).

W tym roku rozmowy kwalifikacyjne zaplanowane zostały dopiero na 20 lipca, czyli szanse mają jeszcze Ci, którym nie udało się dostać na architekturę w swoim mieście (jedynie architektura krajobrazu to kierunek bez rozmów kwalifikacyjnych).

Dobra informacja dla przyszłych studentów jest taka, iż w tym roku Sopocka wygrała konkurs na podnoszenie kompetencji swoich studentów i na następne lata otrzymała ogromne dofinansowanie ze środków unijnych na bezpłatne dodatkowe kursy, warsztaty, szkolenia, wyjazdy studyjne m.in. z zakresu architektury. Już w tym roku studenci wyjechali np. do Centrum Zastosowań Światła (LAC) Philips Lighting  (projektowanie światła), Waplewa (remont konserwatorski obiektu zabytkowego), do Dobrzyniówka - Podlaskie Konopie i Parku Ekologicznego w Pasłęku (projektowanie bioklimatyczne), Warszawy (Filharmonia - akustyka w architekturze).

Uczelnia zapewnia również praktyki studentom, co jest ogromnym ułatwieniem dla osób nie mających jeszcze kontaktów w branży architektonicznej.

Szczegółowe informacje na temat warunków rekrutacji w Sopockiej Szkoły Wyższej można znaleźć na www.ssw-sopot.pl.

Data publikacji: 12.07.2017