Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ewelina
  Psychologia w biznesie

  Polecam z całego serca, świetna uczelnia i ludzie. Wykladowcy wymagający, ale otwarci na studenta. Fajna atmosfera studiowania. Dogodna lokalizacja. Uczelnia na poziomie. Szczególnie polecam psychologię - ciekawe zajęcia, dużo praktycznych warsztatów, które bez wątpienia pomagają przy pracy z pacjentem. Dla zainteresowanych studiami medycznymi sporo możliwości kształcenia w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.

  03-08-2022
 • Patrycja
  Zarządzanie

  niedawno dopiero zaczelam , bo to dopiero pierwszy semestr , ale nie narzekam. Wykładowcy są uprzejmi i tacy normalni .Na pewno są bardziej wyrozumiali niż na państwowej uczelni . W dziekanacie wszystko można sprawnie załatwić . Przedmiotów ulubionych raczej nie mam , bo studiuje zarzadzanie i przedmioty są adekwatne do kierunku , ale są prowadzone bardzo ciekawie . Myślę , ze bedzie się przyjemnie studiować .

  10-01-2018