Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Rekrutacja na studia II stopnia w UTP w Bydgoszczy

Rekrutacja na studia II stopnia w UTP w BydgoszczyUwaga! Kandydaci na studia w murach Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy! Od 2 marca będziecie mogli zgłaszać swoje kandydatury na studia II stopnia.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczyim. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczyprowadzi rekrutację na studia drugiego stopnia na następujące kierunki:
studia stacjonarne:- architektura i urbanistyka- biotechnologia (po studiach inżynierskich)- budownictwo- computer aided engineering (język wykładowy angielski)- elektronika i telekomunikacja- elektrotechnika- inżynieria biomedyczna - inżynieria środowiska- mechanika i budowa maszyn- ochrona środowiska (po studiach inżynierskich)- rolnictwo- technologia chemiczna- transport- zarządzanie i inżynieria produkcji- zootechnika studia niestacjonarne:- mechanika i budowa maszyn- transport - zarządzanie i inżynieria produkcjiRejestracja internetowa oraz składanie dokumentów jest możliwe w dniach od 2 do 23 marca 2015 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 26.03.2015 roku. Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów drugiego stopnia serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Punkt Rekrutacyjny mieści się przy ul. ks. A. Kordeckiego 20 bud. B (I piętro), a czynny jest w godzinach od 8.00 do 15.00 (od poniedziałku do piątku).

Data publikacji: 23.02.2015
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Bydgoszcz