Reklama - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (UE)Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) w Bielsku-Białej(Niepublliczna)

palceholder

43-300 Bielsko-Biała

ul. Legionów 81

tel.:

33 818-44-62

ikonka email do uczelni

Studia dyplomowe - kierunki
Informatyka (studia inżynierskie niestacjonarne)
Informatyka (studia inżynierskie online)

Opis Uczelni

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jest niepubliczną szkołą wyższą, która powstała w 1992 roku. od samego początku uczelnia prowadzi studia informatyczne skierowane do osób szukających przyszłości zawodowej właśnie w tej branży. Studia realizowane są w formie siedmiosemestralnych studiów zaocznych. Kształcenie odbywa się z dużym naciskiem na naukę praktycznych umiejętności.

Studenci mogą liczyć na dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną, nowoczesne pracownie komputerowe, a także kompetentną kadrę wykładowców akademickich oraz specjalistów praktyków z poszczególnych dziedzin informatyki. Mają również możliwość odbywania praktyk i szkoleń w firmach i jednostkach, które na co dzień współpracują z uczelnią.

Program studiów informatycznych jest stale uaktualniany i modyfikowany, aby uwzględniał nowoczesne standardy nauczania, aktualną wiedzę informatyczną oraz zapotrzebowanie pracodawców z branży IT. Dzięki temu absolwenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania doskonale radzą sobie w pracy zawodowej i bez problemu znajdują zatrudnienie.


 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Informatyka (studia inżynierskie niestacjonarne)-3250

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach Informatyka Grafika
Spot Promocyjny Politechniki Rzeszowskiej
Królestwo wrotek

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni śląskie