Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Bartoszyce)(Niepublliczna)

palceholder

11-200 Bartoszyce

ul. Stefana Starzyńskiego 2

tel.:

696 060 056

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Bartoszyce). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Monika
  Psychologia kliniczna i osobowości

  Edukację na tej uczelni podjęłam w 2022 roku w październiku. Jestem studentką studiów podyplomowych na Wydziale Nauk Społecznych w Bartoszycach. Już od złożenia dokumentów wiedziałam, że to będzie piękna przygoda edukacyjna. Pani w dziekanacie miła, skrupulatnie wytłumaczyła mi całą ofertę edukacyjną oraz pomogła dobrać odpowiedni kierunek pod moje oczekiwania. Zajęcia ciekawe, wykładowcy dobrze przygotowani. Na prawie każdych zajęciach pokazywana prezentacja multimedialna wykonana przez wykładowcę, dla mnie to duży plus, ponieważ jestem wzrokowcem i w ten sposób lepiej przyswajam wiedzę. Podchodząc do sesji nie było obaw i stresu, ponieważ wiedziałam, że wykładowcy włożyli w to serce, abyśmy My studenci coś wynieśli z zajęć. Mogę z czystym sumieniem polecić tą uczelnie. Moja przygoda z tą uczelnią szybko się nie zakończy, ponieważ nabyłam wiele nowych kompetencji i chce edukować się dalej.

  22-02-2023
 • Zośka
  Pedagogika

  Dobrze mi się tu studiuje. Wiadomo, wymagania są, ale gdzie ich nie ma? Zajęcia wyłącznie w weekendy, do tego spora ich część zdalnie. Nie tylko można studiować i pracować jednocześnie, ale czasami nie trzeba nawet wychodzić z domu, więc jest nie tylko praktycznie, ale i wygodnie ;) No, na praktyki trzeba chodzić, jest ich bardzo dużo, ale to tylko korzyść. Polecam!

  21-02-2023
 • Karolinka
  Pedagogika

  Nie zawiodłam się na tej uczelni. Skończyłam pedagogikę w 2018 roku i szczerze mówiąc nie mam na co narzekać. poczatki były bardzo dziwne. Dużo zamieszania pod względem papierologii, ale tutaj z mojej strony też chapeau bas bo nie przeczytałam regulaminu i umowy dokładniej ale za to w dziekanacie uzyskalam potrzebna pomoc i wszystko pięknie zostało wytłumaczone. Reasumując polecam a szczególnie pedagogikę.

  18-03-2022