Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)Uczelnia Korczaka(Niepublliczna)

palceholder

02-202 Warszawa

ul. Pandy 13

tel.:

+48 885 806 134

Studia dyplomowe - kierunki
Wydział Nauk Społecznych w Warszawie

Opis Uczelni

UCZELNIA KORCZAKA


Uczelnia Korczaka
to wybitna uczelnia w Warszawie, która jest powszechnie uważana za jedną z najlepszych instytucji edukacyjnych w kraju. Oferta edukacyjna skierowana jest zarówno do osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z nauką, jak i dla tych, którzy chcą kontynuować swoją edukację na wyższych stopniach.

Akademia kontynuuje dziedzictwo Janusza Korczaka, słynnego pedagoga i lekarza, który poświęcił swoje życie dzieciom. Właśnie w tej idei korczakowskiej Uczelnia podchodzi do swoich studentów. To nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także miejsce wychowania ludzi z szacunkiem dla innych, odpowiedzialnych i gotowych zmieniać świat.

Na terenie uczelni znajduje się wiele nowoczesnych budynków z salami wykładowymi wyposażonymi w najnowszy sprzęt, a także liczne stanowiska do samodzielnej nauki. Jest to idealne miejsce do studiowania, tworzenia i dzielenia się pomysłami. Uczelnia Korczaka przyciąga studentów i profesorów z całego świata, co tworzy wielokulturową i inspirującą atmosferę.

Na Uczelni Korczaka możesz nie tylko dążyć do osiągnięcia celów akademickich, ale także dołączyć do jednej z wielu organizacji studenckich, aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności akademickiej i tworzyć wieloaspektowe doświadczenie studenckie.

 

Misja Uczelni

Uczelnia Korczaka majestatycznie zlokalizowana w szlachetnym sercu miasta Warszawa, stanowi ostoje naukowej eksploracji i przestrzeń twórczego rozwoju.

Misja uczelni, zaczerpnięta z idei słynnego pedagoga, którego imię nosi, to wspieranie holistycznego rozwoju studentów, niezależnie od ich dyscypliny naukowej. To nie tylko prospekt edukacyjny, ale przede wszystkim przestrzeń gdzie student rozumiany jest jako podmiot, a nie obiekt edukacji.

Ponadto uczelnia, inspirowana myślami Janusza Korczaka, stawia na rozwój empatii i odpowiedzialności społecznej. Nacisk kładzie na zapewnienie studentom umiejętności potrzebnych do stawienia czoła wyzwaniom współczesnego świata, ale i undynależ pounderstandingu własnej roli w społęczeństwie.

Przepełniona pragnieniem przekształcenia społeczeństwa poprzez edukację, Uczelnia Korczaka akcentuje wszelkich zasób naukowy i praktyczny w celu zrozumienia kompleksowej natury człowieka oraz społeczeństwa, które pomaga kształtować.

 

Studia podyplomowe

Uczelnia Korczaka to cenione miejsce edukacji położone w sercu Warszawy. Instytucja ta jest przede wszystkim znana ze studiów podyplomowych, które oferuje na szereg innowacyjnych i atrakcyjnych kierunkach.

Jednym z najistotniejszych kierunków oferowanych przez uczelnię są studia podyplomowe z pedagogiki. Program ten zdobył uznanie w całym kraju jako jeden z najlepszych w swojej dziedzinie, koncentrując się na praktycznej nauki umiejętności, niezbędnej dla współczesnego nauczyciela.

Psychologia w biznesie to kolejny kierunek godny uwagi. Na tym kierunku studenci rozwijają swoją wiedzę na temat psychologicznych aspektów świata biznesu i dowiadują się, jak mogą zastosować te umiejętności w rzeczywistym świecie biznesu.

Studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia, to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą połączyć pasję do nauki o zarządzaniu z troską o zdrowie społeczności. Program łączy teoretyczne podejście do nauk o zarządzaniu z praktycznym zastosowaniem w ochronie zdrowia.

W Uczelni Korczaka istnieje wiele innych kierunków studiów podyplomowych, które umożliwiają studentom rozwijanie swoich pasji i przenoszenie ich nauki na różne obszary życia zawodowego.

 

Uczelnie w okolicy z podobnymi kierunkami

Uczelnia Korczaka to renomowana instytucja edukacyjna, majestatycznie górująca nad pejzażem Warszawy. Znana z przedstawiania studentom świeżego, innowacyjnego podejścia do nauki, ta uczelnia utrzymuje mocny fokus na kierunkach związanych z psychologią, socjologią i edukacją.

Podobne do Uczelni Korczaka są trzy inne doskonałe uczelnie z tej samej stolicy. Po pierwsze, jest Uniwersytet Warszawski, jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych instytucji akademickich w kraju. Oferta edukacyjna obejmuje szerokie spektrum kierunków, w tym nauki społeczne, które są również mocną stroną Uczelni Korczaka.

Kolejna to Akademia Pedagogiki Specjalnej, specjalizująca się w przygotowywaniu studentów do pracy w obszarach wymagających wiedzy o edukacji i pedagogice, podobnie jak Uczelnia Korczaka.

Trzecia to Uniwersytet SWPS, znany z dostarczania ekscytującej i angażującej edukacji w dziedzinie psychologii, co znów pokrywa się z jednym z głównych kierunków na Uczelni Korczaka.

Te cztery uczelnie są wiodącymi instytucjami w Warszawie, oferującymi rzetelną edukację w dziedzinach związanych z naukami społecznymi i edukacją, tworząc solidne fundamenty dla przyszłości studentów.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
PEDAGOGIKA - Pedagogika resocjalizacyjna2110
Wydział Nauk Społecznych w Warszawie2340

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

NASZA PANI - Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Wszechnica Polska - Visit us!
Uczelnia Nauk Społecznych