Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

00-968 Warszawa

ul. Marymoncka 34

tel.:

22 834 76 67, 22 865 10 80

ikonka email do uczelni

rekrutacja@awf.edu.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Od zawsze chciałem tutaj studiować. Nigdy nie interesowała mnie jakaś praca za biurkiem. Kocham być w ruch, kocham sport. Jak dla mnie to bardzo dobra uczelnia. Myślę, że to jeden z lepszych awfów w Polsce. Kadra jest dobra, to ludzie którzy są dobrzy w tym co robią. Są również wykładowcy z poczuciem humoru. Ekipa na roku też jest świetna. Spokojnie polecam tą uczelnie. Studiowanie tutaj to świetny czas. Jak będzie z praca to się okaże, ale mam nadzieje, że nie będzie żle.

  Piotrek
  Wychowanie fizyczne
  07-04-2021
 • Jestem absolwentem warszawskiego AWF – u. Studiowałem wychowanie fizyczne  Kadra jest na dobry poziomie, widać że ludzie znają się na rzezcy. Niektórzy wykładowcy byli wręcz rewelacyjni. Sama uczelnia jest jednak trochę niedofinansowana. Nie ma jakiś fajnych warunków, żeby sobie posiedzieć na zewnątrz i się pouczyć tak jak na Uniwersytecie Warszawskim. Może to są jakieś drobiazgi, ale mi to przeszkadzało. Zaleta tej uczelni są studenci, fajne kontaktowe towarzystwo dość chętne do tego, żeby poimprezować. Jeśli chodzi o pracę w zawodzie to pracuję w szkolę i dużego problemu z tym nie miałem żeby znaleźć pracę. To jednak duże miasto. Zarobki nie są rewelacyjne, ale dorabiam sobie prowadząc sekcje rowerów w fitness klubie. Warszawa to miasto, które daje duzo możliwości jeśli chodzi o rynek pracy. Wszystko tu tętni życiem.

  Marcin
  Wychowanie fizyczne
  11-02-2021
 • Uważam ze to najlepszy wybór uczelni(przynajmniej jeżeli chodzi o Warszawę) z fizjoterapii czy pielęgniarstwa. z opinii znajomych z wum - odradzam stanowczo wum! I jeszcze jakąś prywatną z Żyrardowa Na awf atmosfera super, nowoczesność, małe grupy i super praktyki w prywatnych szpitalach które dużo uczą a chyba o to chodzi! Kontakty między studentami oraz wykładowcami prawie partnerskie. Nie ma się do czego przyczepić.

  zMichał
  Fizjoterapia
  28-02-2019
 • Uważam, iż studia na kierunku Sport na warszawskim AWFie są względnie wymagające, gdyż wymagają zarówno sprawności fizycznej, jak i umysłowej. Nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć jakie są perspektywy znalezienia pracy "w zawodzie", gdyż osobiście rozszerzyłem swoją edukację i z innym obszarem wiążę swoją przyszłość, jednak osoby z którymi miałem okazję studiować bez trudu znalazły satysfakcjonujące je zajęcia.

  Adrian
  Sport
  24-01-2019
 • AWF to fantastyczna uczelnia i świetna przygoda, dla osób aktywnych, lubiących sport to czysta przyjemność a nie studia :) Po AWF-ie, tak naprawdę mamy mnóstwo perspektyw i to od danej osoby zależy jak je wykorzysta, można pracować z dziećmi, można nabywać uprawnienia instruktorskie z wielu dziedzin. Ja już w trakcie studiów zająłem się konferansjerką i organizacją wydarzeń i cóż, kilka ładnych lat po ich ukończeniu właśnie tym się na codzień zajmuję :)

  Filip
  Wychowanie fizyczne
  24-01-2019