Opinie o uczelniach - Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uważam ze to najlepszy wybór uczelni(przynajmniej jeżeli chodzi o Warszawę) z fizjoterapii czy pielęgniarstwa. z opinii znajomych z wum - odradzam stanowczo wum! I jeszcze jakąś prywatną z Żyrardowa Na awf atmosfera super, nowoczesność, małe grupy i super praktyki w prywatnych szpitalach które dużo uczą a chyba o to chodzi! Kontakty między studentami oraz wykładowcami prawie partnerskie. Nie ma się do czego przyczepić.

  zMichał
  Fizjoterapia
  28-02-2019
 • Uważam, iż studia na kierunku Sport na warszawskim AWFie są względnie wymagające, gdyż wymagają zarówno sprawności fizycznej, jak i umysłowej. Nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć jakie są perspektywy znalezienia pracy "w zawodzie", gdyż osobiście rozszerzyłem swoją edukację i z innym obszarem wiążę swoją przyszłość, jednak osoby z którymi miałem okazję studiować bez trudu znalazły satysfakcjonujące je zajęcia.

  Adrian
  Sport
  24-01-2019
 • AWF to fantastyczna uczelnia i świetna przygoda, dla osób aktywnych, lubiących sport to czysta przyjemność a nie studia :) Po AWF-ie, tak naprawdę mamy mnóstwo perspektyw i to od danej osoby zależy jak je wykorzysta, można pracować z dziećmi, można nabywać uprawnienia instruktorskie z wielu dziedzin. Ja już w trakcie studiów zająłem się konferansjerką i organizacją wydarzeń i cóż, kilka ładnych lat po ich ukończeniu właśnie tym się na codzień zajmuję :)

  Filip
  Wychowanie fizyczne
  24-01-2019
ikonka kierunki studiów
Kierunki studiów - artykuły