Reklama - Politechnika Morska w SzczecinieAdministracja
Prawo

Opis Uczelni

Szczecińska szkoła wyższa, została powołana do życia 29-V-1995 r., z inicjatywy pozarządowej organizacji - Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej. Celem uczelni od początku działalności było tworzenie przyszłych kadr nowoczesnego korpusu administracji publicznej, wsparcia krajowej gospodarki i kształcenie profesjonalnej kadry prawniczej.

Absolwenci Wyższej Szkoły Administracji Publicznej najczęściej znajdują pracę w administracji państwowej i samorządowej, są pracownikami sądów, urzędów skarbowych i celnych, instytucjach wymiaru sprawiedliwości i pomocy społecznej, swobodnie poruszając się na współczesnym rynku pracy. Uczelnia bierze udział w wielu projektach krajowych i Unii Europejskiej, a studenci mogą korzystać z możliwości jakie daje program Erasmus+, w tym z odbyciem praktyk lub części nauki w kilku krajach europejskich.

Uczelnia prowadzi liczne badania naukowe w Pracowni Badań Społecznych i Samorządowych, która przeprowadza ekspertyzy i analizy rynkowe na rzecz administracji rządowej i samorządów. Aktualnie szczecińska uczelnia prowadzi studia licencjackie i magisterskie, jednolite studia magisterskie – pięcioletnie, studia podyplomowe i MBA. W ofercie edukacyjnej można znaleźć również bogatą ofertę szkoleń, realizowanych we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

ikonka kierunki studiów

Wybrane kierunki na - Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP) w Szczecinie

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Wybierz studia w Nowoczesnej Uczelni, zostań studentem #WSPiA​
Bydgoska Szkoła Wyższa: Twoja wiedza - Twój sukces
Dlaczego Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie?

ikonka opinie uczelnie

Opinie o uczelniach - Lista uczelni zachodniopomorskie