Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Szczecinie(Niepublliczna)

70-224 Szczecin

ul. Śniadeckich 3

tel.:

91 422 58 58

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bankowa (WSB) w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • klaudia.M
  Pedagogika

  ta uczelnia jest bardzo dobrym wyborem, jeśli ktoś zamierza pracować. Nie tylko ze względu na to, że trzeba opłacać czesne ;) Zjazdy odbywają sie co 2 tyg więc w międzyczasie mozna sie zanudzić :) Wykładowcy są mili w większości i nie problemowi a przede wszystkim mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Studiuje się świetnie :P jedyny problem to organizacja, bo np potrafią zmienić plan w środę a w sobotę jest zjazd. Ja bym nie zamieniła tej uczelni na inną pomimo tylu negatywnych opinii, ktore sa w internecie.

  29-01-2018
 • Paulina
  Zarządzanie

  ja na wsb skończyłam 4 kierunki i mogę śmiało polecić. Idąc na tą uczelnię juz miałam wybrany swój kierunek zawodowy i problemów z praca nie było. moi znajomi szczególnie ci z logistyki i zarządzania nie mieli problemów ze znalezieniem pracy również.

  18-01-2018
 • Reklama - Politechnika Morska w Szczecinie

 • marcin
  Psychologia w zarządzaniu

  moja przygoda z WSB zaczęła się 3 lata temu, całkowicie przypadkiem. Po ukończeniu inż. na ZUC'ie na kierunku Zarządzenie i Inżynieria Produkcji, doszedłem do wniosku że trzeba iść cios za ciosem i jak od razu nie pójdę dalej to później już w ogóle, I tak padło na WSB. Wybrałem kierunek Psychologia w Zarządzaniu (II stopnia magisterskie). Był to dla mnie duży przeskok na początku nie mogłem się odnaleźć na wsb (wcześniej zaocznie studiując na ZIPie miałem bardzo ogarnięte osoby i takie bardziej dojrzałe zawodowo i prywatnie w kameralnym gronie ~18 osób). A na WSB zarządzanie wykłady przywitały mnie w tłumie prawie 200 osób gdzie się czułem czasami jak w gimnazjum, miałem na początku ochotę zrezygnować. Na szczęście z czasem powstały grupy i specjalizacje i powoli zaczęło to wyglądać. Co do przedmiotów i prowadzących to bym zrobił taki podział ~75% przydatne i interesujące wykłady/ćwiczenia ~25% już trochę gorzej Jeżeli chodzi o poziom to nie jest jakiś mega wysoki bez większego problemu ze wszystkim daje się radę, dla mnie było wręcz w miarę łatwo. Ale były osoby co się męczyły więc to zależy od Naszego indywidualnego podejścia, zaangażowania itd bardzo dużo zawdzięczam i jestem zadowolony że własnie tam poszedłem dzięki temu poznałem swoją przyszłą żonę oraz nawiązałem współpracę z wsb w dziale marketingu i przeprowadzam szkolenia, odkrywając przy tym kolejne swoje hobby i pasje (wystąpienia publiczne ) . nigdy nie szukałem pracy, praca sama przychodziła choć ja odmawiałem i odmawiać będę ponieważ wybrałem drogę i chcę tylko taką podążać aby samemu tworzyć miejsca pracy, inwestycje itd

  17-01-2018
 • Nati
  Finanse i rachunkowość

  Ja studiowałam zaocznie i mogę powiedzieć, że studia na WSB są bardzo przyjemne, no i pracę też można znaleźć w swoim zawodzie. Polecam aczkolwiek dużo wkładu własnego w naukę.

  11-01-2018
 • Marzena
  Zarządzanie finansami

  Jak się uczyć (ale tak bez spiny) to łatwo można co roku uzyskać stypendium za wyniki. Wykładowcy są różni: od takich, którzy zabili by samą miłością do studenta po takich, którzy mają w głębokim poważaniu każdego, trochę mogą być problemy z organizacją ale jak jest cierpliwość to jest Oki, ja skończyłam licencjat i teraz robię magisterskie

  11-01-2018
 • Małgorzata
  Finanse i rachunkowość

  licencjat był całkiem fajny ale magisterskie studia - średnie. Nie oszukujmy się z pracą w księgowości jest trudno jak nie masz doświadczenia, jak już ktoś da Ci szansę to jest z górki, ale myślę że jakich studiów byś nie ukończyła to samo ich skończenie nie da Ci takiej wiedzy jak praktyka.

  11-01-2018