Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet Pomorski w Słupsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marcin
  Geografia

  Na Akademii Pomorskiej studiowałem geografię z przyrodą. Studia były wymagające, wykładowcy najczęściej życzliwi i chętni do pomocy. Niektórych wspominam szczególnie miło. Doceniam też bardzo ciekawe ćwiczenia terenowe np. Jasień k. Bytowa czy Zakopane. Cieszę się z prężnego rozwoju Uczelni, nazwa Uniwersytet Pomorski brzmi dumnie. Gdy jest taka możliwość, to zawsze z wielką radością wracam do pięknego Słupska.

  06-06-2023
 • Elwira
  Prawo

  Studiowałam na wydziale prawa ma Akademii Pomorskiej. Było dużo, nauki, wykładowcy są wymagający. Sporo jest wykładowców z Uniwersytetu Gdańskiego, z Warmińsko – Mazurskiego, a także z Warszawy. Poziom jest dość dobry. Wydział jest dość kameralny także atmosfera jest super. Na każde pytanie otrzymasz odpowiedz. Jeśli wykładowca się spieszy to możesz wysłać mu maila i też ci odpowie. Ludzie w mojej grupie byli bardzo życzliwi. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Ponownie wybrałabym tę uczelnię.

  26-04-2021
 • piotr.ek
  Historia

  Same studia bardzo przydatne. Poziom nauczania był wysoki ale bardzo przejrzysty, siedząc na wykładach można było wiele zrozumieć i zapamiętać. Oczywiście nie tyczy się to każdego przedmiotu, bo ja wiadomo wszystko zależy od wykładowcy, ale w ogólnym rozrachunku wychodziło bardzo dobrze. Jeśli było się nastawionym na naukę to sesja szła bez większych problemów. Jednak nie do końca czułem się dobrze w zawodzie nauczyciela chociaż perspektywy do pracy były. Zycie zdecydowało za mnie ze zająłem się mediami :) Miło wspominam lata studencie, bardzo miło :)

  08-02-2021
 • Piotr
  Zarządzanie

  Uważam, że studia w Akademii Pomorskiej w Słupsku to był dobry wybór, ponieważ szczerze mogę powiedzieć, że nauczyłem się tam więcej niż na Politechnice w późniejszym czasie. Wykładowcy zdarzali się lepsi i gorsi, ale ogólnie rzecz biorąc oceniam ich pozytywnie. To dobra uczelnia ucząca zawodu i myślenia. Szczególnie dobrze oceniam zajęcia z języków obcych, których znajomość w dzisiejszych czasach to podstawa.

  14-12-2020
 • Kamil
  Zarządzanie

  Akademia Pomorska jako uczelnia wyższa w mojej ocenie ma poziom nauczania na poziomie dobrym, oczywiście nie jest to poziom jaki występuje np. na Uniwersytecie Gdańskim. Jakość zajęć również ocenię na dobry, ponieważ organizowane są zajęcia w szerokim zakresie merytorycznym i praktycznym. Wykładowcy są dosyć przyjaźnie nastawieni do studentów, chętnie pomagają i udzielają pomocy w różnych tematach. Uczelnia nie miała większych problemów organizacyjnych, sprostała oczekiwaniom studentów, zarówno w zakresie planów zajęć jak i organizowanych przedsięwzięciach uczelni. Zdecydowanie miło będę wspominał 3 lata studiów na tej uczelni.

  15-06-2020
 • Klaudia
  Ratownictwo medyczne

  Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej uczelni, dlatego też zdecydowała się na rozpoczęcie studiów właśnie tutaj. Z dostaniem się nie było żadnych problemów, ale już na pierwszym roku zrozumiałam, że nie będzie łatwo :) Poziom wbrew pozorom jest naprawdę wysoki, ale wykładowcy w większości są doświadczonymi praktykami i rzetelnie przekazują swoją wiedzę. Duża ilość ćwiczeń i praktyki co jest bardzo ważne na ratownictwie medycznym.

  14-02-2018