Opinie o uczelniach - Akademia Pomorska w Słupsku

Akademia Pomorska w Słupsku - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Pomorska w Słupsku Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Same studia bardzo przydatne. Poziom nauczania był wysoki ale bardzo przejrzysty, siedząc na wykładach można było wiele zrozumieć i zapamiętać. Oczywiście nie tyczy się to każdego przedmiotu, bo ja wiadomo wszystko zależy od wykładowcy, ale w ogólnym rozrachunku wychodziło bardzo dobrze. Jeśli było się nastawionym na naukę to sesja szła bez większych problemów. Jednak nie do końca czułem się dobrze w zawodzie nauczyciela chociaż perspektywy do pracy były. Zycie zdecydowało za mnie ze zająłem się mediami :) Miło wspominam lata studencie, bardzo miło :)

  piotr.ek
  Historia
  14-05-2018
 • Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej uczelni, dlatego też zdecydowała się na rozpoczęcie studiów właśnie tutaj. Z dostaniem się nie było żadnych problemów, ale już na pierwszym roku zrozumiałam, że nie będzie łatwo :) Poziom wbrew pozorom jest naprawdę wysoki, ale wykładowcy w większości są doświadczonymi praktykami i rzetelnie przekazują swoją wiedzę. Duża ilość ćwiczeń i praktyki co jest bardzo ważne na ratownictwie medycznym.

  Klaudia
  Ratownictwo medyczne
  14-02-2018
 • Dość wysoko oceniam moją uczelnię oraz sam kierunek. Oferta Akademii Pomorskiej jest dobrze dostosowana do potrzeb rynku pracy i dyplom pozwolił mi na szybkie wybicie się w zawodzie. Co do samego kampusu to miło spędzało się tam czas, choć miejsca do nauki nie było zbyt dużo. Same sale były już jednak dobrze przygotowane. Dziekanat działał poprawnie i wiele spraw udało się załatwić przy minimalnym wysiłku. Przez cały okres nauki otrzymywałem stypendium naukowe, które znacznie pomogło mi w ukończeniu studiów.

  Marcin
  Administracja
  08-02-2018
 • Uważam, że studia w Akademii Pomorskiej w Słupsku to był dobry wybór, ponieważ szczerze mogę powiedzieć, że nauczyłem się tam więcej niż na Politechnice w późniejszym czasie. Wykładowcy zdarzali się lepsi i gorsi, ale ogólnie rzecz biorąc oceniam ich pozytywnie. To dobra uczelnia ucząca zawodu i myślenia. Szczególnie dobrze oceniam zajęcia z języków obcych, których znajomość w dzisiejszych czasach to podstawa.

  Piotr
  Zarządzanie
  05-02-2018
 • Akademia Pomorska jako uczelnia wyższa w mojej ocenie ma poziom nauczania na poziomie dobrym, oczywiście nie jest to poziom jaki występuje np. na Uniwersytecie Gdańskim. Jakość zajęć również ocenię na dobry, ponieważ organizowane są zajęcia w szerokim zakresie merytorycznym i praktycznym. Wykładowcy są dosyć przyjaźnie nastawieni do studentów, chętnie pomagają i udzielają pomocy w różnych tematach. Uczelnia nie miała większych problemów organizacyjnych, sprostała oczekiwaniom studentów, zarówno w zakresie planów zajęć jak i organizowanych przedsięwzięciach uczelni. Zdecydowanie miło będę wspominał 3 lata studiów na tej uczelni.

  Kamil
  Zarządzanie
  09-11-2017