Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) im. Sługi Bożego Roberta Schumana w Radomiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Kinga
  Psychologia

  W stosunku do liceum różnica występuje przede wszystkim w weryfikacji wiedzy. Na studiach sprawdzana jest jedynie raz w semestrze w ramach sesji oraz kolokwium. Sam zakres sprawdzanej wiedzy jest przy tym zdecydowanie większy. Materiał da się jednak przyswoić bez większego problemu i nauka nie zajmuje bardzo dużo czasu. Możliwe jest nawet połączenie studiów i pracy, co zdecydowanie zasługuje na plus. Wystarczy jedynie wykazać się dobrą organizacją czasu i systematyczną nauką. W takim przypadku nawet sesja nie będzie wywoływała bardzo dużych obaw.

  02-01-2024
 • Renata
  Prawo

  Pierwszy rok, a w szczególności pierwszy semestr to naprawdę dużo nauki. W późniejszym okresie materiału jest już odrobinę mniej i łatwiej o wygospodarowanie czasu wolnego. Wykładowcy są zazwyczaj przyjaźni i bardzo pomocni. W wielu sytuacjach można również dogadać się w sprawie nieobecności lub innych spraw. Atmosfera wśród studentów także jest bardzo dobra i łatwo nawiązać nowe znajomości. Dodatkowo cały rok trzyma się razem i nie da się zauważyć wyścigu szczurów. Uczelnia tworzy również wiele możliwości do rozwoju i ułatwia zdobywanie wiedzy praktycznej.

  07-11-2023
 • Małgosia
  Administracja

  Jestem studentką 2 roku na administracji moja opinia : 1.Wykładowcy Lublin/ Wa-wa, uczyć się trzeba na tzw. Konia nie zadasz ! ogółem ok 2.Dziekanat - babeczki są dwie obsługa miła, można spokojnie wszystko załatwić w przyjaznej atmosferze 3.Dziekan dostępna na każdym zjeździe. Polecam.

  12-01-2018
 • Karolina
  Zarządzanie i marketing

  Moim zdaniem ta szkoła jest na dobrym poziomie, ma dużo kierunków i jeśli ktoś chce się nauczyć to się nauczy. Wykładowcy w większości mili i można się z nimi dogadać. Poziom wysoki. Ciekawe zajęcia i wykłady. Nie zawsze jest tak prosto żeby zaliczyć. Dla tych którzy pracują i chcą zdobyć większe kwalifikacje jest ok! Ja polecam!

  11-01-2018
 • Marcin
  Zarządzanie bhp i usługi w ochronie pracy

  Moje studia były w formie e-learning więc bardzo sprawnie i fajnie to przebiegało. Studiowało się przyjemnie ;)

  03-01-2018
 • Wiktor
  Zarządzanie

  Uczelnia trzyma dobry poziom, oferuje dużo kierunków i jest otwarta na osoby, które chcą się czegoś nauczyć. Zaliczenie wszystkich sesji za pierwszym podejściem raczej mało prawdopodobne, ale przy odrobinie wysiłku możliwe do osiągnięcia. Większość wykładowców miła, nie ma większych problemów z porozumieniem. Uczelnia prywatna więc dostaje się dokładnie to za co się płaci.

  19-12-2017
 • Peweł
  Budownictwo

  Studia na EUST Radom przebiegały spokojnie. Zasób wiedzy po ukończeniu dobry ( o ile ktoś chce się uczyć i zrozumieć). Ogólnie polecam. Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przez dobrych fachowców.

  18-12-2017
 • Tomasz
  Grafika

  Jestem zadowolony, że skończyłem studia w tej uczelni. Dają mi one poczucie pewności, poczucie posiadania kompleksowej wiedzy i świadomość ograniczeń. Jestem pewny tego co robię, co mogę robić a czego nie. Bez studiów nie odważyłbym się pracować w moim zawodzie. Chociaż z drugiej strony można sobie wybrać wąską specjalizację lub zrobić kursy. Zresztą teraz też mam świadomość konieczności inwestowania w siebie i dalszego kształcenia. Same egzaminy nie są trudne, pytania są prosto sformułowane. Z mojego roku wszystkie osoby zdobyły dyplom.

  14-12-2017
 • Małgosia

  Ja obroniłam się w czerwcu i jest spoko, studiowałam zdrowie publiczne, kadra ok, mgr prawa jedyny w swoim rodzaju, naszej dziekan nie da się nie zauważyć, poziom zajęć na dobry oceniam, mnie zachwyciły zajęcia z patologii, nie widziałam by ktoś z takim zaangażowaniem wykładał, zrobię sobie chyba z tego zakresu podyplomowkę.

  12-12-2017

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) im. Sługi Bożego Roberta Schumana w Radomiu - Aktualności

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu prowadzi zimowy nabór kandydatów na studia, które rozpoczną się od semestru letniego 2017/2018. Oferta uczelni obejmuje osiem atrakcyjnych kierunków kształcenia i szereg specjalności na studiach pierwszego i drugiego stopnia, a także ponad 50 na podyplomowych. Szkoła przygotowała również szereg ciekawych nowości.EUST w Radomiu to uczelnia of [..]

Zobacz więcej