Opinie o uczelniach - Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna (EUST) w Radomiu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jestem studentką 2 roku na administracji moja opinia : 1.Wykładowcy Lublin/ Wa-wa, uczyć się trzeba na tzw. Konia nie zadasz ! ogółem ok 2.Dziekanat - babeczki są dwie obsługa miła, można spokojnie wszystko załatwić w przyjaznej atmosferze 3.Dziekan dostępna na każdym zjeździe. Polecam.

  Małgosia
  Administracja
  12-01-2018
 • Moim zdaniem ta szkoła jest na dobrym poziomie, ma dużo kierunków i jeśli ktoś chce się nauczyć to się nauczy. Wykładowcy w większości mili i można się z nimi dogadać. Poziom wysoki. Ciekawe zajęcia i wykłady. Nie zawsze jest tak prosto żeby zaliczyć. Dla tych którzy pracują i chcą zdobyć większe kwalifikacje jest ok! Ja polecam!

  Karolina
  Zarządzanie i marketing
  11-01-2018
 • Moje studia były w formie e-learning więc bardzo sprawnie i fajnie to przebiegało. Studiowało się przyjemnie ;)

  Marcin
  Zarządzanie bhp i usługi w ochronie pracy
  03-01-2018
 • Uczelnia trzyma dobry poziom, oferuje dużo kierunków i jest otwarta na osoby, które chcą się czegoś nauczyć. Zaliczenie wszystkich sesji za pierwszym podejściem raczej mało prawdopodobne, ale przy odrobinie wysiłku możliwe do osiągnięcia. Większość wykładowców miła, nie ma większych problemów z porozumieniem. Uczelnia prywatna więc dostaje się dokładnie to za co się płaci.

  Wiktor
  Zarządzanie
  19-12-2017
 • Studia na EUST Radom przebiegały spokojnie. Zasób wiedzy po ukończeniu dobry ( o ile ktoś chce się uczyć i zrozumieć). Ogólnie polecam. Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przez dobrych fachowców.

  Peweł
  Budownictwo
  18-12-2017
 • Jestem zadowolony, że skończyłem studia w tej uczelni. Dają mi one poczucie pewności, poczucie posiadania kompleksowej wiedzy i świadomość ograniczeń. Jestem pewny tego co robię, co mogę robić a czego nie. Bez studiów nie odważyłbym się pracować w moim zawodzie. Chociaż z drugiej strony można sobie wybrać wąską specjalizację lub zrobić kursy. Zresztą teraz też mam świadomość konieczności inwestowania w siebie i dalszego kształcenia. Same egzaminy nie są trudne, pytania są prosto sformułowane. Z mojego roku wszystkie osoby zdobyły dyplom.

  Tomasz
  Grafika
  14-12-2017
 • Ja obroniłam się w czerwcu i jest spoko, studiowałam zdrowie publiczne, kadra ok, mgr prawa jedyny w swoim rodzaju, naszej dziekan nie da się nie zauważyć, poziom zajęć na dobry oceniam, mnie zachwyciły zajęcia z patologii, nie widziałam by ktoś z takim zaangażowaniem wykładał, zrobię sobie chyba z tego zakresu podyplomowkę.

  Małgosia
  12-12-2017