Galeria Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
Galeria Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S Online NSN S Online NSN S Online NSN S Online NSN

Administracja publiczna I komunikowanie społeczne

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

         

Dietetyka

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Ekonomia

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Energetyka odnawialna i zarządzanie energią

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Filologia angielska

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Finanse i rachunkowość

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

         

Informatyka

Zobacz

Zobacz

         

Mechatronika

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Zobacz

Zobacz

         

Pedagogika resocjalizacyjna

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Pielęgniarstwo

Zobacz

Zobacz

Zobacz

         

Ratownictwo medyczne

Zobacz

Zobacz

         

Wychowanie Fizyczne

Zobacz więcej

Zobacz

         

Zarządzanie

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

         

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

Opis Uczelni

Wykształcenie praktyczne jest podstawą w dzisiejszych czasach i niezaprzeczalnym pomostem do osiągnięcia wymarzonego szczytu kariery zawodowej. Obecnym pracodawcom zależy na ludziach posiadających wysoko rozwinięte kompetencje twarde. Dlatego niezmiernie istotne jest, by obok równie ważnej teorii, kłaść w nauczaniu wyższym duży nacisk na kształcenie praktyczne, które przygotowuje przyszłych specjalistów do wejścia na obecny rynek pracy.

Wybierając studia praktyczne w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, zyskuje się praktyczne umiejętności i kwalifikacje dające gwarancje zatrudnienia w wybranym zawodzie.

Dzięki współpracy z otoczeniem gospodarczym, oświęcimska Uczelnia oferuje program nauczania dostosowany do trendów panujących na lokalnym rynku pracy. Dodatkowo bogata baza porozumień o współpracy z przedsiębiorstwami, instytucjami oraz organizacjami, zapewnia łatwy dostęp do praktyk oraz staży, dając tym samym możliwość swoim studentom zdobycia cennego doświadczenia zawodowego już podczas studiów, a także nawiązania relacji z przyszłymi pracodawcami.

Oferowane przez Uczelnię bezpłatne studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie z dziedzin nauk medycznych, społecznych, humanistycznych i inżynieryjno-technicznych, gwarantują zdobycie specjalistycznego wykształcenia w ramach licznych wyjazdów studyjnych, zajęć praktycznych w terenie i laboratoriów. Pozyskane tak umiejętności przyczyniają się do zdobycia prestiżowego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi. Ponadto w ramach programu Erasmus+ Uczelnia umożliwia studia w zagranicznych uczelniach partnerskich oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym otoczeniu.

Zajęcia w MUP Oświęcim realizowane są w nowoczesnych salach wykładowych, pracowniach kształcenia praktycznego, laboratoriach, salach językowych wyposażonych w wyspecjalizowane sprzęty, urządzenia i oprogramowania wykorzystywane w obecnych przedsiębiorstwach.

 

Misja Uczelni

W malowniczym mieście Oświęcim, zlokalizowana jest nowoczesna instytucja edukacyjna, Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu. Uczelnia zapisała się w krajobrazie polskiego szkolnictwa wyższego swym unikalnym podejściem do edukacji i misji, której się podjęła. „Pamięć-Współczesność-Nowoczesność” to wartości, którymi kieruje się Uczelnia, by zachowując pamięć o przeszłości, kształcić młodych ludzi nowocześnie, ku wyzwaniom stabilnej przyszłości.

Misją uczelni jest tworzenie i przekazywanie wiedzy, wychowywanie studentów oraz promowanie i ochrona nauki, a przez to - rozwoju społeczności lokalnej. MUP stawia na współpracę z otoczeniem gospodarczym i społecznym, wpływając tym na praktyczną naukę oraz rozwój Oświęcimia i jego okolic. 

Uczelnia kładzie nacisk na jakość kształcenia, rozwijanie umiejętności studentów, a także kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych. Szczególna uwaga poświęcana jest też promocji zdrowego stylu życia, jak i szeroko rozumianej kulturze. 

 

Studia podyplomowe

Znajdująca się w historycznym mieście Oświęcim, Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego jest atrakcyjnym miejscem dla tych, którzy szukają studiów podyplomowych o wysokim standardzie.

Uczelnia oferuje szeroki zakres programów podyplomowych, które są precyzyjnie dostosowane do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Programy podyplomowe oferowane przez tę instytucję są interdyscyplinarne, łącząc teorię z praktyką w celu przygotowania studentów do osiągnięcia sukcesu w swojej dziedzinie. Co więcej, doświadczeni wykładowcy tej Uczelni zawsze są gotowi udzielić wartościowych wskazówek i odpowiedzieć na pytania studentów.

Dodatkowo oświęcimska Alma Mater zwraca szczególną uwagę na rozwój osobisty studentów. Dlatego też, instytucja ta zapewnia różne możliwości rozwijania umiejętności miękkich, takich jak umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji czy zarządzania czasem.

Jeśli szukasz instytucji oferującej studia podyplomowe o wysokim standardzie, Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego może być idealnym wyborem dla Ciebie. 

 

Kontakt do uczelni

32-600 Oświęcim

ul. M. Kolbego 8

tel.:

33 842 98 13,
33 842 98 23