Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN

Dietetyka Zobacz wiecej

Cena za semestr od 2400zł od od od 2400zł

Kosmetologia Zobacz wiecej

Cena za semestr od 2400zł od od od 2400zł

Kryminologia

Pedagogika Zobacz wiecej

Cena za semestr od 1560zł od od od 1560zł

Prawo Zobacz wiecej

Psychologia Zobacz wiecej

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Nowe możliwości, nowe kierunki

Absolwenci kierunku Prawo zostaną doskonale przygotowani do wykonywaniu zawodu prawnika. Podczas trwania studiów studenci poznają zagadnienia prawa polskiego prawa międzynarodowego. Nauczą się rozumienia tekstów prawnych, reguły logicznego rozumowania oraz interpretowania aktualnych przepisów. Studia umożliwiają podjęcie aplikacji: sędziowskiej, adwokackiej, prokuratorskiej, radcowskiej, notarialnej czy referendarskiej.

Studenci Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu będą mieli do wyboru 3 specjalności:
 • PRAWO MEDYCZNE

  Celem specjalności jest przedstawienie sposobu funkcjonowania, finansowania ochrony zdrowia w Polsce oraz praw i obowiązków zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego, a także rodzajów i zasad odpowiedzialności cywilnej, karnej i zawodowej za popełnienie szkody pacjentowi. W programie studiów zostały uwzględnione elementy prawa pracy, podstawy prawa ubezpieczeń, kontraktowanie i refundowanie świadczeń zdrowotnych, elementy medycyny sądowej oraz zagadnienia bioetyczne, takie jak inżynieria genetyczna, prawne aspekty in vitro, macierzyństwo zastępcze czy oświadczenia pro futuro.

 • PRAWO SĄDOWE

  Celem specjalności jest pogłębienie wiedzy w zakresie prawa cywilnego i karnego oraz w zakresie procedur sądowych. Student otrzymuje wiedzę zarówno z dziedziny teorii procesu, jak i praktyki zachowania się na sali sądowej. Absolwent specjalności Prawo sądowe zdobędzie umiejętność rozwiązywania wszystkich istotniejszych problemów prawnych oraz interpretacji przepisów. Będzie przygotowany do świadczenia usług prawniczych, jak również podjęcia dalszego doskonalenia zawodowego. Specjalność najpełniej przygotowuje studenta do przystąpienia do egzaminów na aplikacje prawnicze (sędziowską, adwokacką, prokuratorską, radcowską, notarialną, referendarską).

 • PRAWO FINANSOWO-GOSPODARCZE Z ELEMENTAMI PRAWA PODATKOWEGO

 • Celem specjalności jest pogłębienie wiedzy z zakresu sektora usług finansów i rachunkowości oraz prawa podatkowego. Absolwent przygotowany jest do pracy w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i obsługi podmiotów gospodarczych. Program obejmuje zagadnienia prawne związane z działalnością gospodarczą, prawem bankowym i regulacjami dotyczącymi rynku kapitałowego oraz rynku finansowego, a także zagadnienia prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego.

   

  Rekrutacja

  Zapisz się na studia on-line, bez wychodzenia z domu! Łatwo, szybko, wygodnie:

  Formularz rekrutacyjny - Rekrutacja studia I i II stopnia, jednolite magisterskie - Rekrutacja online! - Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu - Łódź (wsbinoz.edu.pl)

  Wypełnij formularz rekrutacyjny i zostań studentem WSBiNoZ w 4 prostych krokach

  1. Wyślij poprawnie wypełniony formularz zawierając w nim wszystkie informacje.
  2. Odbierz telefon od pracownika działu rekrutacji i umów się z nim na termin rozmowy organizacyjnej.
  3. Przyjedź w wyznaczonym terminie z kompletem dokumentów i podpisz umowę.
  4. Gratulacje – jesteś studentem! Zapraszamy na Inaugurację!

   

  Opis Uczelni – Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi


  Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest jedną z trzech największych uczelni niepublicznych w Łodzi. Obecnie na Uczelni kształci się ponad 1000 studentów. WSBiNoZ oferuje studia I i II stopnia na kierunkach: pedagogika, kosmetologia, dietetyka, kryminologia oraz jednolite studia magisterskie na kierunkach psychologia oraz prawo, a także studia podyplomowe z zakresu dietetyki, kosmetologii, bhp. Uczelnia realizuje autorskie, nowoczesne programy studiów, przystosowane z jednej strony, do aktualnych wymogów rynku pracy, a jednocześnie w pełni zgodne z wymaganiami programowymi określonymi przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. WSBiNoZ kształci w profilu praktycznym co oznacza, że ponad 60% zajęć to zajęcia prowadzone w formie warsztatów i projektów. Uczelnia dysponuje nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi w sprzęt pracowniami kosmetologicznymi, masażu i fizjoterapii, technologii żywności, dietetyczną i laboratorium chemicznym. Partnerami w kształceniu są znane i cenione firmy z zakresu medycyny, kosmetyki, zdrowia m.in. Klapp Cosmetics, Podopharm, Habys i wiele innych oraz naukowcy i praktycy uznawani za autorytety w swych dziedzinach .

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz korzystając z możliwości technologicznych Uczelnia oferuje także studia online, głównie z myślą o osobach, które chcą połączyć naukę z obowiązkami zawodowymi, czy rodzinnymi. Studenci WSBiNoZ mają także możliwość odbywania praktyk i staży w krajach Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

   

  Dlaczego my?  • Uczelnia oferuje kierunki pożądane na współczesnym rynku pracy. Wśród nich należy wymienić: Dietetykę, Kosmetologię, Pedagogikę, Psychologię oraz Prawo. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu posiada również dużą ofertę studiów podyplomowych oraz kursów dopełniających wiedzę z różnych dziedzin nauki.

  • Programy, układane i realizowane przez uczelnie, dostosowane są do wymogów współczesnego rynku pracy. Uczelnia posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne – profesjonalnie wyposażone w sprzęt pracownie kosmetologiczne (kosmetologiczne, podologiczną, trychologiczną, spa i masażu, wizażu) , a także pracownie badań antropometrycznych, technologii żywności, dietetyczną, analiz i badań jakościowych oraz laboratorium chemiczne.

  • Z uczelnią współpracują firmy z zakresu zdrowia, kosmetyki i medycyny, m.in. Klapp Cosmetics, Pell Mission, Hairmax, Podopharm, Habys i wiele innych.

  Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu zatrudnia profesjonalną kadrę dydaktyczną, znaną w całym kraju, a także za granicą. Wykładowcy wkładają dużo pracy, aby studenci nabyli nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, którą mogą wykorzystać na rynku pracy.

  • Uczelnię charakteryzuje przyjazna atmosfera. Wykładowcy utrzymują życzliwe stosunki ze studentami i służą pomocą na każdym etapie nauczania. Absolwenci niejednokrotnie polecają WSBiNoZ swoim znajomym, co świadczy o dobrej reputacji uczelni.

  Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu często inwestuje w nowe narzędzia dydaktyczne. Od kilku lat prowadzone są także studia online, skierowane przede wszystkim do osób, które nie mogłyby pogodzić zajęć z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi.

  • Uczelnia wychodzi z misją, aby poszerzyć ofertę poza granice miasta Łódź. Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu nawiązuje współpracę z wieloma instytucjami w całym kraju; udało się także utworzyć pierwszą filię szkoły wyższej w Rybniku. Uczelnia realizuje także program Erasmus +, atrakcyjny dla wielu współczesnych studentów, którzy coraz częściej pragną poszerzać swoje horyzonty.

  • W 2017 roku Uczelnia otworzyła swoją pierwszą Filię w Rybniku, gdzie prowadzone są studia na kierunku PEDAGOGIKA
   

  Kontakt

  90-361 Łódź

  ul. Piotrkowska 278

  tel.:

  42 683 44 18