Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Przyjemna atmosfera i dobry kontakt między profesorami a studentami. Uczelnia ma też podpisane wiele partnerstw co mnie i moim kolegom pomogło w rozpoczęciu pierwszej pracy która jeszcze bardziej pomogła rozwinąć moje umiejętności. Pracownicy często prowadza własne firmy i można się dowiedzieć wiele na temat przyszłej pracy w zawodzie który chcemy wykonywać w przyszłości.

  Krzysztof
  Architektura
  19-08-2021
 • Wybrałem się tutaj, bo lubię zagadnienia związane ze sztuką. Przez moment nawet rozważałem kierunek film i fotografia, ale ostatecznie się nie odważyłem z uwagi na perspektywę pracy. Wiem z jednej strony, że film reklamowy się rozwija, ale czy da się z tego systematycznie wyżyć to nie wiem. A w dochodach ważna jest jednak systematyka. Zdecydowałem się na architekturę wnętrz i jestem zadowolony. Perspektywy branży są stabilne, szkoła jest bardzo w porządku, a dyplom się przyda. Z perspektywy czasu powiem, że przynajmniej jak na razie nie żałuję swojej decyzji.

  Kamil
  Architektura wnętrz
  07-05-2021
 • Studiuję tutaj niestacjonarnie architekturę wnętrz. Uczelnia bardzo mi się podoba, ma bardzo przyzwoite zaplecze do nauki. Ludzie są świetni, zależy im na przekazaniu wiedzy. Na studiach spotkacie się z takimi przedmiotami jak, historia sztuki (jeden z moich ulubionych ), ergonomia, materiałoznawstwo czy budownictwo. Atmosfera jest przyjazna zarówno w relacji z wykładowcami jak i studentami. Bardzo zadowolona jestem z wyboru zarówno kierunku jak i uczelni. Myślę, że kierunek daje bardzo ciekawą perspektywę rozwoju finansowego jak i ciekawą pracę. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem to spokojnie mogę Wam polecić ten kierunek na tej uczelni.

  Karolina
  Architektura wnętrz
  08-04-2021

Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania (WSSiP) - Aktualności

DIMEL to marka stworzona dla kobiet 50 plus przez młodą projektantkę Igę Dymel studentkę Projektowania Ubioru na Wydziale Wzornictwa w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Kolekcja powstała z potrzeby kreowania wizerunku kobiet dojrzałych, pewnych siebie, eleganckich. Ideą marki jest tworzenie strojów dopracowanych konstrukcyjnie. Głównym celem jest pragnienie udowodnienia, że wiek kobi [..]

Zobacz więcej

Techniki bibułkarskie z okolic Opoczna, wianki niczym z muzeum kultury wsi. Do tego piękny makijaż rodem z "Vogue"a" i stroje, które nawiązują do tradycji. Polska kultura ludyczna jest piękna, a my - omamieni "Słowianami Donatana" - łatwo o tym zapominamy. Projekt "Etno" charakteryzatorki Beaty Bojdy i fotograficzki Uli Kóski w ostatnich dniach podbija internet, mimo że powstał pod koniec [..]

Zobacz więcej