Galeria SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Wydział Zamiejscowy w Katowicach
Galeria SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Wydział Zamiejscowy w Katowicach
Galeria SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny - Wydział Zamiejscowy w Katowicach
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S Online NSN S Online NSN S Online NSN S Online NSN

Psychokryminalistyka

Zobacz

Cena za semestr od 4915zł od od od

Psychologia

Zobacz więcej

Zobacz

Cena za semestr od 4915zł od od od

Psychologia

Zobacz więcej

Zobacz

         

Psychologia dla magistrów i licencjatów

Zobacz

         

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

O Uczelni...

Uniwersytet SWPS to jedna z najbardziej znanych i prestiżowych uczelni niepublicznych w Polsce kształcących w dziedzinie nauk społecznych. Uczelnia na polskim rynku edukacyjnym działa od 1996 roku. Na przestrzeni lat działalności zdobyła dużą renomę i uznanie zarówno wśród kandydatów na studia, którzy chętnie wybierają tę uczelnię, jak i wśród branży naukowej. Jakość i poziom nauczania potwierdzają wysokie miejsca rankingowe oraz oceny prestiżowych instytucji naukowych.
www.swps.pl

Uczelnia oferuje studia w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Katowicach i Poznaniu.

Uniwersytet SWPS to:

 • 8 wydziałów
 • 37 kierunków studiów
 • 167 umów o współpracy międzyuczelnianej
 • wspaniali dydaktycy
 • światowej sławy naukowcy
 • Uniwersytet SWPS nie tylko prowadzi działalność dydaktyczną, ale również zajmuje się realizacją projektów naukowych. Na uczelni działa 20 jednostek naukowo badawczych, które co roku realizują blisko 300 projektów badawczych. Wiele wyników badań wykorzystywanych jest nie tylko w działalności naukowej, ale również w różnych obszarach codziennego życia, gospodarki lub biznesu. To właśnie pracownicy SWPS stworzyli aplikację Jasnopis, a także projekt TEMPEST, który jasno opisał zwyczaje żywieniowe dzieci i młodzieży. Szereg wyników badań czy projektów jest z powodzeniem wykorzystywanych przez inne organizacje czy instytucje.

   

  Kampus Katowice

  Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu SWPS w Katowicach powstał w 2010 roku. W ciągu tych dziesięciu lat studenci chętnie decydowali się na kształcenie właśnie na tej uczelni. Kandydatów przyciąga świetna oferta edukacyjna, a także doskonała baza dydaktyczna i renoma uczelni. Jako jedyna uczelnia wyższa na Śląsku, Wydział Zamiejscowy w Katowicach jest posiadaczem kategorii A przyznanej przez Ministerstwo nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kształcenie na Wydziale Zamiejscowym w Katowicach jest prowadzone na kierunkach: psychologia, psychokryminalistyka (unikalny kierunek na skalę krajową), a także studia doktorskie na kierunku psychologia.

   

  10 powodów, dla których warto studiować na Uniwersytecie SWPS

  10 powodów, dla których warto studiować na Uniwersytecie SWPS:
 • Uczelnia oferuje najlepszą psychologię na Śląsku (wg rankingu Perspektyw 2019)
 • Uniwersytet SWPS jest najczęściej wybieraną uczelnią przez kandydatów na studia w 2018 r. wg MNiSW
 • Uniwersytet SWPS należy do najważniejszych ośrodków psychologicznych w Polsce z prestiżową kategorią A+
 • Według rankingu Perspektyw 2019 r. Wydział Prawa wchodzi w skład pięciu najlepszych wydziałów prawa w Polsce. Natomiast według Rankingu Wydziałów Prawa dziennika „Rzeczpospolita” z 2019 r. studia prawnicze zajęły 1. miejsce wśród wszystkich niepublicznych szkół wyższych.
 • Na Uniwersytecie SWPS wykładają najlepsi wykładowcy w Polsce: prof. Jerzy Bralczyk, prof. Wojciech Burszta, prof. Dariusz Doliński, prof. Wiesław Godzic, prof. Jacek Sobczak, prof. Bogdan Wojciszke
 • Uniwersytet SWPS odwiedzają wybitne osobistości świata nauki i mediów, np. prof. Robert Cialdini, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Jerzy Stuhr, prof. Philip Zimbardo, Jerzy Hausner, Jacek Santorski.
 • Studia są nastawione na praktykę i współpracę z pracodawcami
 • Działa tu Biuro Karier, które pomaga studentom znaleźć praktyki i staże
 • Na Uniwersytecie SWPS istnieje 79 kół naukowych, chór, Studencka Poradnia Prawna, działają tu także szkoła językowa, księgarnia, biblioteka
 • Studenci mogą odbyć część studiów za granicą na jednej ze z 102 uczelni zagranicznych, z którymi Uniwersytet SWPS podpisał umowy.

 •  

  DYDAKTYKA

  Studenci, którzy decydują się na kształcenie w SWPS mogą liczyć na nowoczesne programy kształcenia, a także możliwość wyboru ciekawych ścieżek kariery i specjalności. To idealne miejsce do nauki dla przyszłych psychologów klinicznych, psychologów sądowych, specjalistów wspomagania rozwoju osobistego czy psychologów biznesu. Zajęcia na uczelni prowadzone są zarówno przez doświadczonych naukowców, jak i praktyków z różnych dziedzin psychologii czy biznesu. Studenci mają możliwość skonfrontowania swoich wyobrażeń o przyszłej pracy zawodowej z rzeczywistością.

  Duży nacisk kładziony jest na kształcenie umiejętności praktycznych w trakcie zajęć warsztatowych, ćwiczeń, praktyk czy szkoleń. Absolwenci Wydziału Zamiejscowego SWPS w Katowicach są kompleksowo i solidnie przygotowani, zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym, do wykonywania wyuczonego zawodu. O jakości i poziomie kształcenia świadczy również fakt, że absolwenci uczelni doskonale radzą sobie w życiu zawodowym, bez problemu znajdują zatrudnienie lub podejmują dalsze kształcenie na studiach doktorskich czy podyplomowych.

   

  NAJLEPSZY WYDZIAŁ PSYCHOLOGICZNY NA ŚLĄSKU

  Wydział Zamiejscowy w Katowicach jako jedyny wydział psychologii w województwie Śląskim otrzymał kategorię A w ostatniej ocenie parametrcznej dokonywanej przez MNiSW. Kategoria A oznacza bardzo dobrą ocenę potencjału naukowego, co wpływa również na jakość dydaktyki prowadzonej na Wydziale."

   

  EKSPERCI Z DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM

  Studenci uczą się od specjalistów, którzy łączą pracę naukową z praktyką zawodową. Zajęcia prowadzą m.in. prof. Augustyn Bańka – badacz wpływu środowiska na człowieka, prof. Józef Krzysztof Gierowski – specjalista psychiatrii i prawa, dr hab. Danuta Rode – ekspert w dziedzinie psychologii klinicznej i sądowej, dr hab. Anna Brytek-Matera – ekspert w zakresie zaburzeń odżywiania, dr Bogdan Lach – psycholog śledczy, profiler, oraz dr Beata Kozak – trener i coach, pracująca dla międzynarodowych korporacji, dr Anna Hełka – psycholog biznesu, dr Damian Grabowski – psycholog pracy, dr hab. Agata Chudzicka-Czupała – specjalistka w zakresie psychologii pracy i organizacji oraz psycholog społeczny.

   

  Kontakt

  40-326 Katowice

  ul. Techników 9

  tel.:

  32 750 60 80, 32 750 60 81, Biuro Rekrutacji: 32 750 60 84