Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa (Giżycko). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • studenciak
  Psychologia

  Dla mnie ogólnie jest w porządku, zajęcia sa na dobrym poziomie, materiał jest realizowany na praktykach spędzaliśmy w zesłym roku sporo czasu. Wykładowcy też są przystępni, jak trzeba to wytłumaczą co trzeba, a zaliczyć trzeba wszędzie wiadomo. Niektórzy trochę narzekają na organizację, ale za tak niskie czesne myslę, że nie ma co narzekać.Ja będe polecał znajomym.

  27-02-2023
 • natalka
  Psychologia

  Najlepsza uczelnia psychologiczna w okolicy. Niezmiernie się ciesze że tu trafiłam. Rekrutacja ekspresowa, żadnych kombinacji w umowie, wszystko opisane od A do Z. Poznałam świetną ekipę, więc może z tej strony też taka ekscytacja. Zaczęłam własnie drugi rok psychologii. Co do poziomu nauczaniaa to wydaje mi sie że jest okej. Wykładowcy bardzo wyrozumiali nawet za bardzo czasem co dla poniektórych. Nie moge doczekać się już powrotu ze zdalnych.

  07-03-2022