Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Gospodarki (WSG) w Bydgoszczy - Wydział Gospodarki Turystycznej w Ełku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • s.t
  Turystyka i rekreacja

  powiem szczerze że żałuję podjęcia studiów na tej uczelni. Jestem na 2 roku i gdyby nie pieniądze, które już wpłaciłam to bym zrezygnowała. Większość przedmiotów zaliczasz na podstawie prezentacji w power poincie. Jeżeli zależy na wiedzy to warto wybrać studia w Białymstoku lub Olsztynie.

  31-01-2018
 • Klaudia
  Pedagogika i psychologia człowieka

  nie narzekam, jest dobrze :) studiuję zaocznie, więc nie ma zbyt wielu zajęć z tymi samymi wykładowcami, często się zmieniają, ale ogólnie wszyscy są jak najbardziej w porządku. http://oferta.byd.pl/elk.33.html - tu są wszystkie oferty :)) ja jestem już na mgr na psychopedaagogice i podoba mi się ;0 licencjat robiłam gdzie indziej, bo nie było tu jeszcze wtedy takiego wyboru

  31-01-2018
 • Bożena
  Pedagogika i psychologia człowieka

  Ja zaczęłam dopiero studiować na tej uczelni i jest super !!!!! Co warto powiedzieć o tej uczelni to podoba mi się system ONTE , platforma dzięki której znajdziesz materiały do danych zajęć wrzucane przez wykładowców . Często odbywają są na tej platformie zaliczenia co też jest fajne kiedy pracujesz i studiujesz jednocześnie, Panie z dziekanatu są bardzo życzliwie i pomocne. ;)

  30-01-2018
 • Patrycja
  Psychologia

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z WSG w Ełku. Wykładowcy są bardzo w porządku. Zależy tak naprawdę od miejsca zamieszkania jeśli chodzi o znalezienie pracy. Mi akurat udało się znaleźć pracę po tym kierunku. Śmiało polecam. W semestrze jest zazwyczaj około 12 przedmiotów. Przedmioty są różne, ale odpowiednio do kierunku

  30-01-2018