Administracja publiczna
Bezpieczeństwo narodowe
Finanse i Rachunkowość
Informatyka
Inżynieria zarządzania
Język angielski w biznesie
Logistyka
Marketing i sprzedaż nowość!
Pedagogika
Prawo w Biznesie
Psychologia w biznesie
Turystyka i rekreacja
Zarządzanie
Zarządzanie dla inżynierów
Zarządzanie online

Opis Uczelni

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie

Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, został utworzony w Chorzowie w 1998r., dzięki czemu chorzowska uczelnia zasiliła grupę Wyższych Szkół Bankowych – największą w kraju grupę uczelni wyższych uczelni niepublicznych. Wraz z poznańskim i chorzowskim oddziałem, podobne szkoły powstały w 9 polskich miastach.
Uczelnia w swoim założeniu stara się połączyć strefy akademicką i biznesową, spełniając zarówno oczekiwania studentów, jak i przyszłych pracodawców, reagując jednocześnie na dynamiczne zmiany gospodarcze i rynkowe. Uczelnia proponuje swoim studentom zajęcia stacjonarne, zaoczne i odbywające się wyłącznie za pośrednictwem internetowej platformy edukacyjnej. Chorzowski oddział Wyższej Szkoły Bankowej prowadzi studia I-ego stopnia licencjackie lub inżynierskie, magisterskie studia II-ego stopnia – połączone ze studiami podyplomowymi, studia podyplomowe, menadżerskie studia MBA oraz liczne kursy i szkolenia.

Uczelnia stworzyła bardzo atrakcyjną ofertę „Projekt Firma”, z której mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy chcą podnieść wykształcenie pracowników. Uczelnia jest w stałym kontakcie z kilkudziesięcioma partnerami biznesowymi, co ułatwia absolwentom szybkie podjęcie pracy bezpośrednio po zakończeniu studiów, a nawet podczas nauki, a organizowane przez chorzowska uczelnię Targi Pracy, ułatwiają kontakt studentów z przyszłym pracodawcą.

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Jak wyobrażasz sobie idealną uczelnię? Poznaj WSE!
University of Ecology and Management - Promovideo
Vistula. Finanse i Rachunkowość

Uniwersytet WSB Merito Chorzów Katowice - Aktualności