Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Marcin
  Stosunki międzynarodowe

  Studiuje stosunki międzynarodowe na pierwszym roku. Sama uczelnia jest raczej spoko, choć wszystko zdalnie teraz i nie za dobrze mogę ja poznać. Zastanawiam się tylko czy dobrze wybrałem kierunek studiów, bo słyszałem, że mogą być spore problemy pracy w zawodzie i większość osób po studiach robi po prostu coś innego. W tej branży same języki nic nie dadzą jak nie masz dobrych pleców . Studia jak na razie do bardzo cięzkich nie należą. Kontakt z uczelnia jest na w miare przyzwoitym poziomie chociaż zdalne nauczanie dla mnie jest dużym minusem. Sama Uczelnia jest raczej w porządku choć nie wiem sam czy mogę polecić ten kierunek. No chyba, że zależy Wam tylko na dyplomie.

  26-02-2021
 • Krysia
  Pielęgniarstwo

  Skończyłam tutaj pielęgniarstwo. Uczelnia jest całkiem spoko. Nie miałam do tej pory jakiś problemów czy konfliktów ze studiowaniem tutaj. Jestem osobą dość kontaktową i życzliwa także wszystko szło załatwić. Praktyki mieliśmy w Szpitalach w Chełmie i Łęcznej. Na praktykach jakiś problemów nie miałam, wiedziałam na czym polega ten zawód, bo moja mama go wykonuje. Miektórzy jednak nanpraktykach wymiekali i stwierdzali, że to nie dla nich. Jeśli chodzi o teorie to pierwsze dwa lata były najbardziej intensywne. Z sama praca w zawodzie problemów nie miałam.

  16-02-2021
 • Reklama - Politechnika Lubelska (PL)