Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

V Jesienne Spotkania ze Zdrowiem w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku

V Jesienne Spotkania ze Zdrowiem w Wyższej Szkole Zdrowia w GdańskuWyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku, uczelnia kształcąca na rynku edukacyjnym od ponad 20 lat, serdecznie zaprasza do udziału w V Jesiennych Spotkaniach ze Zdrowiem – działalność gabinetu dietetyka, fizjoterapeuty i kosmetologa w obliczu pandemii organizowanej w formie zdalnej w dniu 17 listopada 2020 r. w godz. 12:00-14:00. Celem wydarzenia będzie zaprezentowanie wyzwań przed jakimi stanęli właściciele gabinetów dietetycznych, fizjoterapeutycznych i kosmetologicznych w okresie trwającej pandemii. Nadchodzące spotkanie to świetna okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i poglądów prezentowanych przez ekspertów. Wydarzenie kierujemy w szczególności do właścicieli gabinetów działających w obszarze nauk o zdrowiu, kosmetologów, fizjoterapeutów, dietetyków, absolwentów i studentów, a także wszystkich zainteresowanych tą tematyką.

Wydarzenie oferuje wyjątkowy program obejmujący treści merytoryczne, a do udziału w konferencji jako specjalistów zaprosiliśmy ekspertów z zakresu nauk o zdrowiu będących właścicielami gabinetów: dr n. med. Monika Kuczma Współwłaściciel Centrum Rehabilitacji Kinesis s.c. oraz Koordynator zespołu fizjoterapeutów w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. Autorka i współautorka publikacji w czasopismach krajowych, a także wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych o tematyce fizjoterapeutycznej, nagroda za II miejsce na konferencji Międzynarodowy Dzień Inwalidy Zgorzelec 2012 za wystąpienie plakatowe. Terapeuta metod Bobath, PNF, Vojta, FITS, Trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci. dr. n. med. Paulina Borek-Trybała Dietetyk onkologiczny i bariatryczny, właścicielka specjalistycznej poradni dietetycznej. Swoje doświadczenie w praktyce klinicznej poszerza jako dietetyk kliniczny na oddziale Onkologii i Radioterapii w UCK w Gdańsku. Specjalizacje zawodowe to dietetyka onkologiczna i nefrologiczna, opieka nad pacjentami bariatrycznymi oraz terapia nadwagi i otyłość. Swoją wiedzę przekazuje na licznych szkoleniach, konferencjach oraz przy okazji pracy dydaktycznej ze studentami. Jest członkiem wiodących towarzystw żywieniowych takich jak POLSPEN, PTD, Polskie Stowarzyszenie Chorych na Celiakię. Stara się realizować naukowo poprzez pisanie licznych publikacji oraz wystąpienia na konferencjach naukowych, gdzie prezentuje wyniki swoich badań.

mgr Anna Kamm Jest właścicielką Kliniki Urody Kamelia, specjalizującej się w złożonych terapiach trudnych przypadków, w której wykorzystywane są zaawansowane technologicznie preparaty oraz najnowsze metody zabiegowe. Kosmetolog i pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Kosmetologię w praktyce wzbogaca o edukację za pośrednictwem piśmiennictwa. Tworzy bogaty dorobek naukowy licznymi artykułami popularnonaukowymi i naukowymi w czasopismach z Listy Filadelfijskiej, a także wystąpieniami na krajowych i zagranicznych konferencjach z dziedziny kosmetologii i chemii medycznej. Rekomendując w pełni to przedsięwzięcie, wyrażamy przekonanie, że stanowić ono będzie ważny impuls dla pogłębienia wiedzy i świadomości słuchaczy tego wydarzenia. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku jako ważny ośrodek kształcenia z zakresu nauk o zdrowiu wyróżnia innowacyjność działania, ukierunkowanie na rozwój, niezmienna wysoka jakość kształcenia, ciągłe dążenie dostosowania oferty do oczekiwań współczesnego rynku pracy a przede wszystkim promocja zdrowia. Rejestracja i udział w wydarzeniu są bezpłatne.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie https://www.wsz.pl/konferencje-seminaria-wydarzenia/

Zapraszamy!


Data publikacji: 29.10.2020