Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Uniwersytet w Siedlcach otworzył rekrutację na rok akademicki 2024/25

Uniwersytet w Siedlcach otworzył rekrutację na rok akademicki 2024/25Uniwersytet w Siedlcach otworzył rekrutację na rok akademicki 2024/25. W ofercie uczelni znajdują się sprawdzone dotąd kierunki oraz dwie nowości.

Dla kandydatów przygotowano 40 kierunków studiów pierwszego, drugiego stopnia i jednolitych magisterskich z zakresu nauk: humanistycznych, społecznych, ścisłych, przyrodniczych, medycznych, rolniczych oraz kierunki interdyscyplinarne. Uczelnia prowadzi również nabór na 6 kierunków w języku angielskim.

W ofercie popularne i cieszące się powodzeniem kierunki oraz dwie nowości- finanse i rachunkowość oraz zarządzanie i produkcja żywności.

Na przyszłych studentów czeka nowoczesna infrastruktura, bogaty księgozbiór i bazy danych Biblioteki Głównej, Uczelniany Ośrodek Kultury, studencki teatr i Chór Akademicki „Vocalis”, Klub Studencki PeHa, Centrum Sportu i Rekreacji, hala sportowa, sala fitness, siłownia i Ośrodek jeździecki.

Uniwersytet w Siedlcach posiada miejsca w Domach Studenta w dwupokojowych segmentach z pełni wyposażoną łazienką i kuchnią.

Ponadto realizowane są programy stypendialne socjalne i naukowe (stypendium rektora za osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne) oraz stypendia. dla osób z niepełnosprawnościami.

Kandydaci z niepełnosprawnościami mogą uzyskać informacje oraz wsparcie w Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami. Studentom ze szczególnymi potrzebami oferowane są m.in.: usługi tłumaczy języka migowego na każdych zajęciach, usługi asystenta osoby niepełnosprawnej, transport przystosowanym busem, zajęcia specjalistyczne i przystosowane pokoje w domach studenta.

 

TEKST ALTERNATYWNY

 

Zobacz również: Wybierając szkołę języków obcych za granicą: Co należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji?


Data publikacji: 11.06.2024