Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Uniwersyteckie stroje i trendy w modzie

Uniwersyteckie stroje i trendy w modzieJeśli niedługo rozpoczynacie nowy etap życia na uniwersytecie to nie zaszkodzi rozeznać się wcześniej z trendami modowymi, jakie obecnie panują na uczelni.

Na każdym etapie edukacji ludzie ubierają się trochę inaczej. Warto wybadać, jak ubierają się studenci, żeby się odpowiednio przygotować. Jeśli szukacie nowych ubrań i chcecie trochę poeksperymentować ze swoim stylem na uczelni, to przejrzyjcie ofertę sklepu Sinsay. Żeby oszczędzić na zakupach to wystarczy, że wykorzystacie oferowany przez Sinsay kod rabatowy na wszystko co tylko wpadnie wam w oko.

Jeśli szukacie inspiracji co możecie kupić na nowy rok akademicki to koniecznie spójrzcie na poniższe najnowsze trendy modowe na uniwersytecie:

 

1. Marynarki

 

Na korytarzach można często zaobserwować dziewczyny w marynarkach i w spodniach o tym samym kolorze. Najczęstsze są kolory beżowe lub pastelowe. Taki zestaw z jednej strony jest elegancki i sprawia, że wygląda się profesjonalnie, z drugiej strony dzięki miękkiemu materiałowi i łagodnym kolorom, nie wygląda zbyt poważnie. Jest to świetny pomysł, jeśli chcecie wyglądać stylowo i profesjonalnie za razem.

 

2. Czarne bluzy

 

Jest to najbardziej podstawowy ubiór, ale bardzo duża liczba osób na uniwersytecie ubiera się w wygodny i minimalistyczny sposób, szczególnie podczas sesji i kolokwiów. Jeśli akurat nie macie energii na wymyślanie stroju, dobieranie dodatków, to zwykła monochromatyczna bluza jest dobrym rozwiązaniem.

 

3. Swetry i kardigany

 

Coraz popularniejszym hobby wśród studentów jest dzierganie na drutach i szydełkowanie. Wiele z nich nosi przez siebie stworzone wzory. Jest to nie tylko przyjemne hobby, ale także pożyteczny sposób na spędzeniu nudnych wykładów. Oczywiście nie wszystkie kardigany jakie zobaczycie na kampusie będą ręcznie robione. Najpopularniejsze są kardigany w stylu cottagecore. Często mają wszyte takie elementy jak grzyby, czy kwiaty. Jeśli ubierzecie taki, z pewnością zbierzecie sporo miłych komentarzy.

 

4. Gorsety

 

Być może nie są najpopularniejszym możliwym elementem ubioru, ale mają swoją grupę docelową. Najczęstsze są skórzane czarne gorsety, połączone z czarnymi sukienkami lub spódnicami.

 

5. Torby lniane z wzorami

 

Ogromna liczba osób zamiast plecaków czy torebek, nosi torby lniane. Większość z nich ma fantazyjne kolory lub nadruki związane z zainteresowaniami danej osoby. Sporo osób przyczepia też do nich przypinki z ulubionymi postaciami, więc dzięki temu można do kogoś łatwo zagadać z zapytaniem o na przykład postać czy serię z przypinki. Niezwykle popularne są także torby w tęczowych kolorach.

Więcej na: https://www.bravokupony.pl


Data publikacji: 31.10.2023