Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej zaprasza na studia II stopnia: Sztuka i Edukacja oraz Malarstwo


Podstawowe informacje:
Są to dwuletnie studia magisterskie. Oba kierunki oferują szeroki wybór specjalności. Rekrutacja na studia jest dwuetapowa, składają się na nią: przegląd prac i rozmowa kwalifikacyjna.

Krótki opis kierunków:

Malarstwo: Kreatywność w realizacji projektów malarskich z doskonaleniem wybranego warsztatu artystycznego w praktyce

Sztuka i Edukacja: studia rozwijają umiejętności posługiwania się klasycznymi i nowoczesnymi technikami i strategiami artystycznymi w twórczości własnej oraz dają możliwość nabycia kompetencji w zakresie projektowania, realizacji i zarządzania projektami animacji kultury.

Malarstwo: studia dają szansę ukończenia studiów magisterskich wszystkim, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć umiejętności praktyczne w zakresie szeroko pojętego malarstwa: malarstwa sztalugowego, malarstwa cyfrowego, malarstwa muralowego, body art, sztuki w przestrzeni publicznej i multimediów. Program dwuletnich studiów magisterskich obejmuje: szeroki wybór specjalizacji, kształtowanie indywidualnej drogi twórczej współczesnego artysty, kreatywność w realizacji projektów malarskich z doskonaleniem wybranego warsztatu artystycznego w praktyce.

Więcej informacji: Instytut Malarstwa i Edukacji Artystycznej | Uniwersytet Pedagogiczny im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (up.krakow.pl)

Data publikacji: 23.07.2021