Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Innowacyjne Rozwiązania Smmash w Odzieży Sportowej

Innowacyjne Rozwiązania Smmash w Odzieży SportowejWieloletni sport, a wraz z nim - hektolitry potu wykapanego na turniejach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami wlaczą zawodnicy (zawodowcy oraz amatorzy) wielorakich dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie sukcesy uzyskujesz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że ubrania SMMASH są unikalne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych narzędzi, które w nich wykorzytaliśmy. Wypróbuj i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy
 

Po każdym intensywnym treningu niewątpliwie pojawia się pot, a wraz z nim – nie do końca przyjemne "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią wyśmienitą pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego włókna wykorzystywane w ubraniach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym środkiem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale również efektywnie blokują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra
 

Aby stworzyć Ci idealne warunki do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie blokują Twoich ruchów, zapewniają doskonałe “czucie” oraz wygodę, w odzieży SMMASH stosujemy specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – właściwie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę
 

Poprawna temperatura to jeden z najważniejszych determinantów, który decyduje o wygodzie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza - efektach ćwiczeń. Chcąc podczas ćwiczeń dawać z siebie sto procent – powinieneś dbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

Z rozwiązaniem ponownie przychodzi nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego sprawnie odprowadza pot skumulowany na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas
 

Natchniona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do podstawowych produktów termo aktywnych.

Każde z grafik są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób pozwala pozyskać nawet 40% mocniejsze odcienie, a najistotniejsze - nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie ulubionych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że momentalnie odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

https://smmash.pl/mezczyzni/odziez/rashguardy-koszulki.html


Data publikacji: 06.11.2023